Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Honnan szerzitek be a barkácso...

Honnan szerzitek be a barkácsoláshoz szükséges asztalos eszközöket?

Figyelt kérdés

Hasonló az előző kérdésemhez. Néhány eszközt (pl. zseblyukfúró, az alább látható sarokszorító, ...) nem találok a nagy áruházakban, és a neten keresve csak mindenféle külföldi webshop-ból lehetne megrendelni, ahonnan hetek/hónapok alatt érkeznének meg.


Tudtok olyan boltot, ahol ezek készleten vannak és egyből megvásárolhatók?


Pl. ilyen sarokszorítót keresek:

[link]


és ilyen zseblyukfúrót:

[link]



De ez csak két példa, igazából az érdekel, hogy van-e olyan bolt, ahol nagy választékban készleten kaphatók hasonló eszközök. (Vagy webshop, hazai raktárkészlettel, ahonnan 1-2 nap alatt szállítják.)



#vásárlás #bolt #szerszám #zseblyuk #sarokszorító
2023. szept. 27. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Netről. Eddig még 2-3 nap alatt minden megjött. A csavarokat és apró anyagokat leszámítva semmit se veszik boltból már évek óta.

Pl megatool.hu egész jó.

2023. szept. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálunk a barkács boltunkban nagyon sok minden kapható jó áron.

Néha obizok meg bauhaus-ozok.

Netről ritkán rendelek. Megatool-ba időnként ezért azért kiugrok (Kiskunlacházihoz közel lakom), a gond vele az, hogy drága, bár tény, hogy minőségi cuccokat árulnak.


Ilyen sarokszorítót kb te is tudsz csinálni ha akarsz, illetve ha van 4 darab derékszöged (fából vagy bármiből), akkor spaniferrel össze tudod fogatni. Néha lidl-ben is árulják. Onnan is sok barkács cuccot vettem már.


A rejtett furatkészítőt lehet valóban csak netről tudod megrendelni. Bár el tudom képzelni, hogy a mi barkács boltunkban még az is lenne. Ott kb minden van. (Ráckeve, Csöme Kft)


netről általában inkább emagról veszem ha lehet.

Ez hasonló ahhoz amit te szeretnél szerintem, és sokkal olcsóbb. A 22e Ft-os ár kicsit szerintem erős.

[link]

2023. szept. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Amit az #1 említett, Megatool elég jó minőségű szolgáltatást nyújt, 1-2 nap alatt nálad van az áru. Szerszámoutlet hasonló. A Pumatool is nagyon jó, bár nem minden olcsó náluk meg az inkább autóipar, de nagyon jófejek. Ahol nagy raktárkészlet van, dedikáltan asztalos cuccaik is vannak, de a szolgáltatás pocsék, az a szerszámkell, Érden van boltjuk, tudsz rendelni is.

Még amit megnéznék a Fétis kft. bár nekik inkább csak profi szerszámaik vannak és nem is olcsó, de van az oldalukon egy csomó katalógus amiből bármit megrendelnek neked. A boltjuk az M3 kivezetőnél van, de telefonon is segítőkészek. A székesfehérvári Albaszerszám is hasonló, talán nekik még nagyobb készletük van, a webáruházban van dedikáltan asztalos szerszám csoport.


A Stanley-Dewalt szerszámáruház webshopjában is érdemes lehet szétnézni. Van egy boltjuk a Nyugatitól nem messze, és Óbudán van a Gelko, ami dedikált Dewalt márkakereskedés, ott is vannak profi asztalos cuccok. Jó 4-5 éve voltam utoljára a boltjukban, akkor mindenféle kéziszerszám volt, nem csak Dewalt, azóta ez lehet hogy változott. Szerintem külön weblapjuk is van.


Illetve ami egy ilyen jolly joker, minden van de semmi sincs üzlet, az Újpesten a Szögker, a Fóti út - Nádor utca sarkon. Oda személyesen kell bemenni, mert ha jó kedvük van egy komplett fából készült űrhajót is előhúznak a pult alól. Webshopjuk viszont egy hulladék.

2023. szept. 28. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!