Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Lánc fűrészemmel gondok...

Lánc fűrészemmel gondok vannak , mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Üdv. Olyan gondom van, hogy beinditom, terhelèsnèl le áll. Alapjárat normális,de amint elkezdek vele vágni,le is áll.
2023. okt. 25. 08:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet kevés benzint kap, vagy nem jó a keverék képzés.

De azt nem értem hogy hobbira minek benzines láncfűrész.

Én 20 éve megoldom elektromossal , 1800 wattos.

Ez a második gépem és tökéletes.

30 centi a lánc, de az 50-es akácot is elvágom , csak körbe megyek rajta.

2023. okt. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem karburátor probléma.
2023. okt. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A benzincsövet nézd meg, nincs-e megtörve. Az alapjárati kevés benzint még átviszi, de terhelés alatt már nem.

A másik lehetséges ok az, hogy falsot szív. A karburátor és a blokk közötti műanyag toldatot nézd meg, hogy nincs-e kilyukadva.

A karburátorhoz beállításaihoz ne nyúlj, ha eddig jó volt, az nem állítódott el magától.

#1-nek üzenem, hogy van az a szituáció, amikor motoros fűrészt kell venni. Jellemzően akkor, ha nem a konnektor mellett, vagy attól max 20-30 méterre akarunk fűrészelni, hanem egy kicsit odébb is. Mindamellett elismerem természetesen az elektromos láncfűrész létjogosultságát is. De van az a helyzet, amikor motoros kell.

2023. okt. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A levegő szűrő is lehet eltömődött.Lehet ez az üzemanyag szűrővel is .
2023. okt. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!