Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Miért nem zár el a tartály?

Miért nem zár el a tartály?

Figyelt kérdés

Nemrég szétszedtem a WC tartály töltőrészét, mivel épenhogy csordogált a víz a tartályba miután lehúztam. Szépen kitakarítottam, ilyen is föld/rozsdaszemcsék voltak benne, ez dugította el. Ugyanúgy összeraktam, mint előtte, mostmár seperc alatt feltölti a tartályt, viszont nem zár el, tölti a végtelenségig. Ha megemelem az úszót, akkorse zár el, pedig elkellene. Alapból töltés közben is rendesen felemelkedik az úszó.

Mi lehet a gond?


dec. 8. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az elzáró szelep lehet rossz,vagy alá ment valami.

Szedd szét nézzed meg jobban,vagy talán valami nem a helyére került .

dec. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy hiányzik a tömítőgumi a szelepnèl, kiesett. De többfèle beeresztő, záró mechanika van
dec. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a régi típusú hosszú karos, úszólabdás szelepről van szó, akkor ott a szelepgumiba beleragadt szilárd szemcsék gátolhatják a szelep működését.
dec. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!