Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Kimiyo 36 V.Li-ion 2.0 Ah...

Kimiyo 36 V.Li-ion 2.0 Ah fúrógép akksit mennyi ideig kell tölteni,hogy ne károsodjon?

Figyelt kérdés

#Kimiyo Akksi #Fúrógép akksi
jan. 24. 10:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog károsodni, mert vagy az akkumulátorban vagy a töltőben van töltésvezérlő. Rajta hagyhatod 2 hétig, akkor sem tölti túl a töltő.
jan. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Majd kiválogatja magának a töltő hogy meddig töltse.
jan. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ettől függetlenül 1-1,5 óra elég a teljes feltöltéshez. #1 voltam.
jan. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Az egyik honlapon 3-4 óra töltési időt ír. (mondjuk azt nem írta, hány darab akksira vonatkozik)

Ezt a csodát 2 akksival, töltővel 9ezer forintért árulják.

Ismeretlenül is kijelenthető, hogy ipari hulladék.

Ilyen áron nrm lehet nem hogy normális, még elfogadható minőséget sem produkálni. Kidobott pénz.

jan. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Az a kimiyo 36Vf japán hangzatos csodás gép egy bóvli kínai, valótlan/félrevezető adatokkal. Az a 2db akku,az vagy 4 cellás, vagy 5db cellás maximum, így vagy 14.4V vagy 18v akkujai vannak. Az árából feltételezve, egy ballanszolás nélküli és noname kínai Li-ion cellákat tartalmaz (amik jó ha kb 900Mah tudnak) , és fúrógép NAGYRÉSZT egy műanyagból álló belső szerkezettel van megáldva. Szóval ez a gép nagyon olcsó, és rendkívül gagyi minőségű szerkezet, és legalább egy kalap szart meg ér! Én ajtó támasztéknak felhasználva kiválónak tartom!
jan. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,hát nem lettem boldog,de igen igaz lehet olcsó húsnak híg a leve
jan. 25. 00:20
 7/8 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=BphxM8hIYVo

Ez ugyan egy kicsit hosszú video, de érdemes végignézni.

Mindent megmagyaráz ezekről az olcsó gépekről, főleg az akkumulátoraikról. A csillió milliamperóra a valóságban kb 700. Jó esetben akár 10 percig is bírja az akkumulátor.

Én alakítottam át ilyet működőképesre(nem magamnak). Beleraktam 5 darab 2500mAh-s gyári Samsung cellát(többe került, mint a gép az összes hozzáadott vacakkal együtt). Na azokkal már lehetett használni.

Nem akarlak elkeseríteni, de ez kidobott pénz volt.

jan. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 horex ***** válasza:

Ned keseredj el, barkácsgépnek jó

Egy szezont végigdolgoztam egykezes "48"V-os/féltenyérnyi akksija van, láncfűrésszel és még megy

Hogy gagyi? Igen

Dehát a profi, egsznap használatosakat meg kell fizetni

jan. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!