Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Honnan lehet tudni hogy...

NemaRendőrség kérdése:

Honnan lehet tudni hogy különböző barkács/kerti márkák milyen minőségűek?

Figyelt kérdés

A makita/bosch/einhell/millwaukee stb nagy neveket ismerem, a parksideot is be tudom tenni a black&decker valamint hyndai mellé.


De ha bemegyek egy szerszámgép boltba akkor ott van ezer meg egy különböző márka.


Van valami lista, hogy mi az ami ipari, barkács és ipari hulladék kategória?

Vagy esetleg hogy gérvágóból, stb barkács szinten melyik márkát célozzam meg mert az a legjobb.


Aksis dolgok nem érdekelnek ilyen szempontból, ott a Bosch mellett tettem le a voksom


márc. 18. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Burkolóként youtube videókban szoktam megnézni, hogy a vér profik és általam tisztelt kollégák mit használnak. Időnként szoktak szerszámos videóik is lenni, mert annyian kérdezik őket.
márc. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalat és tájékozódás.
márc. 19. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lutri. Énmögöttem már vagy 60 év barkácsoló múlt van. Annak idején, amikor még a BlackandDecker-t angol nyelvterületen gyártották, egészen kiváló volt. Amióta szinte mindent Kínában gyártanak és tele van műanyaggal (fogaskerék is !), azóta a legolcsóbbat veszem, mert azért nem kár annyira, ha tönkremegy. A kínai gérládánál a derékszög az vagy 89 vagy 91°. Az asztali körfűrész tárcsájának síkja nem párhuzamos a vezetősínnel.
márc. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!