Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mit gondoltok egy 65 négyzetmé...

Mit gondoltok egy 65 négyzetméteres családi ház teljes villanyszerelési munkája vezetékcsere véséssel, kb 20db konnektorral 10 kapcsolóval 350 000 Ft-ért?

Figyelt kérdés
Első hallatra sokalltam, de miután belegondoltam, hogy a a vízvezeték szerelő 20 métert 45000 Ft-ért vésett ki...
2011. aug. 22. 09:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Bőven olcsónak számít.
2011. aug. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Először, mikor a kérdés elejét láttam, azt gondoltam, hogy konkrét árat kérdezel. Akkor én olyan 300-at mondtam volna.

Szóval lehet reális az a 350.


Amúgy nálunk 5-6 m-en szereltek hideg-meleg vizet padló alatt vezetve, számla nélkül két éve kerek 100e-ért. Igaz ebben benne volt az alupex cső, 2 m lefolyócső installálva, a kivésés és 4 kiállásra szükséges idomok, szerelvények.

Másfél napi munkával bőven megvoltak vele ketten. Ha leszámítjuk az anyag árat, akkor sem rossz órabér...

2011. aug. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tényleg nem rossz órabérnek... Mondjuk ha rendes az elvégzett munka akkor megéri a pénzt.
2011. aug. 22. 17:39
 4/6 anonim ***** válasza:

Én már semmin sem csodálkozom. Idén 3*3 méteres előtető csak betonozása (alapot megástam én, terasznak elég 30cm mély) zsalukővel (2db egymáson, csak 2 oldalra kellett tenni)


100ezer forint. Tető fölé (2db oszlop, gyalulás, csiszolás, festés nélkül) átlátszó hullámlemezzel szintén 100ezer


- ezek gyorsan kellettek, mielőtt vki megkérdezi miért nem én csináltam.


2db radiátor bekötése (kivésést megcsináltam én) 40ezer, 2éve

2011. aug. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A 350 ezer kicsit sok. Én 200 ért csináltam volna úgy, hogy benne van a cső, vezeték, dobozok, gipsz, megszakítótábla (Fi relé nélkül). A szerelvényeket külön számolom, és annak az ára attól függ, milyet szeretne a megrendelő.
2012. jan. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is sok egy kicsit. Nekem kb 70 négyzetméterre, hasonló paraméterek mellett, szép kapcsolókkal 180 volt. Szóval már a szerelvény is benne volt, meg azt hiszem a fi relé is. Mondjuk számlát nem kaptam. :P
2012. okt. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!