Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Barkacsolas: Kik tudnanak...

Huron kérdése:

Barkacsolas: Kik tudnanak nekem -uveg es fabol (ill. a hozza tartozo hangszigetelesekkel) - megepiteni egy mobil (lepcson, ajton beferjen, szetszedheto) zenei probatermet?

Figyelt kérdés

Amely kozel a totalhoz hangszigetelt, belteri.

Vki ert ehhez, barki faiparos? stb...

Merete kb. : 6x10 meter, Padlo+teto is ertelemszeruen!

Magassag, normal belterhez, belterbe valo beepites, parkoloba, irodaba valo elhelyezes.

(nem tudom..), de 20-40centis falak is belefernek az elkepzelesembe, bar ez a szigetelestol fugg, fogalmamsincs,

Varom a valaszokat, ki mit tud mondani errol.


2011. aug. 23. 15:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Akusztikai szempontból ellenzem az illesztéseket, mert nem zárnak rendesen, és olyan nem kívánt felharmónikusok is visszapattannak róluk, ami már messze nem stúdióminőségű felvételeket eredményez.


egy igazi próbaterem fala minden hanghullámot elnyel, széles frekvenciatartományban.

2011. aug. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

PRobateremnek remek, nem studio!

1 evre ertem a mobilitast, utana szetszedheto. A lenyeg, h zart terbe: berelt parkoloba, irodaba, (ez most lenyegtelen hova) be lehessen epiteni...

Koszi a valaszod!

2011. aug. 23. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!