Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen kádcsaptelepet ajánloto...

Milyen kádcsaptelepet ajánlotok, ami nem túl drága, de jó minőségű?

Figyelt kérdés
2011. szept. 9. 08:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Mofém, pl. Persze attól függ, mit jelent a nem túl drága.
2011. szept. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek elsőkével,mi csak Mofémes csapokat veszünk,jók,nem drágák,van szervize,van hozzá minden alkatrész.
2011. szept. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Most az OBI-ban a Mofém kádtöltő csaptelep 14900 forint.
2011. szept. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Hát Mofémet érdemes venni.

Nézd meg a Kludi dolgokat is mert azok mégjobbak de nem pénztárca barátok, mivel német gyártmányok és itt csak magyar fizetés van.

Semmilyen nagyáruház által forgalmazott csaptelepet ne vegyél.

Én boltos vagyok árulok csaptelepeket eddig 100ból egy jött vissza. Ez egy kék dobozos márkátlan csaptelep.

pl egy tekerőgombos fali mosogatott az üzletemben 4390 lehet megvenni. Úgyan ez mofémbe 6990ft. Ez alapján tudsz árat visszonyitani.

Remélem tudtam segiteni

2011. szept. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk az egyik legolcsóbb fajta van. Ismerősöméknél is ez van már több mint tíz éve. Nekik se volt vele semmi problémájuk, nekünk se. A miénk lassan 3 éve van fent, az égvilágon semmi baja nincs és töredékáron kijött, mint amit fent emlegetnek.

Márkát nem merek írni, mert mikor régebben hasonló kérdésre írtam, rögtön le lettem ordibálva, hogy az ilyen sz.. meg olyan sz...

Nekem semmi bajom vele és örülök, hogy nem dobtam ki rá sokkal több pénzt.

Persze nem célom senkit, semmire rábeszélni. Nincs is hozzá semmilyen érdekem. Mindenki vegyen olyat, amit a pénztárcájához képest legjobbnak tart.

2011. szept. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!