Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Van olyan ütvefúrógép amit...

Van olyan ütvefúrógép amit csavarbehajtóként is lehet jól használni? Mert akkor inkább olyat vennék, mint külön behajtót meg külön fúrógépet. Ha van olyan lécci mutassatok linket olyanról (jó minőségü legyen viszonylag, és ne legyen drága, kb 20e ft)

Figyelt kérdés
2010. júl. 2. 09:19
 1/5 anonim ***** válasza:
NINCS
2010. júl. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem leltem rá az interneten, de Nekem van egy német gyártmányú 650W-os fúrógépem, ütve fúrással és állítható fordulatszámmal, így csavar behajtóként is lehet alkalmazni tökéletesen. (Csak, hogy az első válasz alapján ne add fel:)
2010. júl. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha otthoni felhasználásra szeretnéd (az árelképzelésből ezt sejtem) akkor szerintem vásárolj egy fordulatszám-szabályzós ütvefúrót. Azokat tökéletesen lehet használni akár csavarbehajtásra is. Ha máshogy nem veszel hozzá egy ilyen vagy hasonló adaptert is [link]

Sajnos profi mindent tudó gépet nem fogsz tudni 20-ért venni...

Laci

2010. júl. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Apukámnak van, azt tudom, hogy black&decker a márkája, de nem tudom, hogy még lehet-e kapni és mennyibe kerül. Érdeklődj boltban, ott tudni fogják :)
2010. júl. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem egy 550 w-oc KRESS fúrógépem van,ez fordulatszámszabályzós,jobb-bal forgású ütvefúró.10 ig tokmánnyal !

Én azért ezt vettem,mert ha letekerem a tokmányt,a tengely végét úgy csinálták,hogy a a hagyományos BIT-fejeknek van egy hatszögletű lyuk kialakítva.Ha sokat gipszkartonozunk,ezt is használom,mert csak 1 akksis csvarbehajtóm van,nincs pótakkum.

menj be szerszámboltba,ne barkácsáruházba,ott megmondják,milyenek vannak most,az enyém:SBLR2112-s--tíz éves!

2010. júl. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!