Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Van valami ötletetek, hogy...

Van valami ötletetek, hogy lehetne ilyet házilag készíteni? :-) (babtábla)

Figyelt kérdés
[link] ilyenre gondolok. Elég drágának tartom. Arra gondoltam kihozom itthon sokkal kevesebből. veszek egy kispárnát vagy ha nem találok ilyen alakút akár varrok is, és megtöltöm rizzsel az jó? vagy mindenképp ilyen polisztirol gyöngy kell? Aztán veszek egy képkeretet amekkora a párna, és itt akadtam el, hogy hogy erősítem rá? légyszi ha bármi ötletetek van osszátok meg velem :) köszönöm
2012. jan. 21. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:

egy ilyen fa keretet lehet, hogy egy asztalos is megcsinál. Szerintem a rizs nagyon nehéz lenne így, kéne vagy 3-4 kiló.

Azt is lehetne, hogy a keretet beleteszed a párnába, és körbevarrod, hogy rögzítve legyen. Vagy ha van tűzőgéped, azzal rá lehet így tűzni kívülről, vagy bemész egy kárpitoshoz, aki rátűzi. :)

2012. jan. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Az én verziómban ez 3 alkatrészből állna:

1. tábla

2. párnahuzat

3. párna

A táblát a huzattal tépőzárral kapcsolnám egymáshoz, hogy bármikor le lehessen venni és azért huzat, hogy a töltlék nélkül lehessen mosni.

2012. jan. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

tépőzár... ez eszembe sem jutott, zseni vagy :)

még1 kérdés, nem baj szerinted ha sima párna alakú az alja nem pedig olyan téglatest mint a linkelt oldalon? így is megáll ölben, stb? ( a tépőzárat a táblához erős ragasztóval oda tudom erősíteni? a párnahutzathoz a másik felé pedig varrnám.)

2012. jan. 23. 16:35
 4/5 anonim válasza:

Köszi a zsenit.

Mindegy, milyen a formája.

2012. jan. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ragasztó szerintem necces, de tűzőgéppel simán lehet.
2012. máj. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!