Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen minőségűek a möller...

Milyen minőségűek a möller szerszámok?

Figyelt kérdés
Vaterán elég gyakran találkozom velük, de nem tudom mennyire jók. Főleg a crova fejek nyúzhatósága érdekelne, mert 80-90 Nm nyomatékot kéne ráerőltetnem.
2012. jan. 26. 18:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én sok szerszámmárkát ismerek, de a Möllerről még soha nem halottam. Az interneten se lehet semmit találni róla, holott azért minden valamirevaló gyártónak van honlapja. Nagy valószínűséggel kijelenthető, hogy gyenge minőségű, kínai tekémről van szó. Ennek megfelelően nagyon olcsó is. Körülbelül az Einhell, Güde, Straus stb... színvonalat képviselheti. De ez csak az én véleményem.

Bár a 80-90 Nm nem vészesen nagy érték, de ha munkára kell mindenképpen valami jobbat ajánlanék.

2012. jan. 27. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
94%

Én egy racsnis csillágkulcs készleten gondolkodtam sokat mikor megjelent a vaterán. Nem sok infót találtam róla neten. Németes nevű, dobozon német zászló, német felirat.. de nem találtam róla neten semmi értékelhető infót. A vonalkód első három karaktere ami a gyártó országot jelöli 896 (Németországé: 400-440). Szóval ez valamelyik távol keleti ország portékája lessz.. itt nekem elment a kedvem tőle. A másik negatívum hogy a helyi piacok közelében, árusító román nemzetiségű "vállalkozók" is ilyet márkájú szerszámkészleteket árulnak. Nos kövezettek meg de róluk nem a minőség és a megbízhatóság jut elsőként az eszembe.

Véleményem szerint ha olcsóbb kategóriában gondolkodsz a Yato nevezetű (Lengyel) crowa nem rossz válsztás. Nekem megvan pár éve, autószereléshez használom, volt már hogy több mint 120Nm-rel voltak terhelve, gond nélkül.

Bocsánat hogy ilyen hosszúra sikeredett.

2012. jan. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi a véleményeket, beszereztem King Tony-t, mert azt mondták az jó :) Tényleg az.
2012. jan. 28. 22:14
 4/13 Köves és Forcon válasza:
89%

Én tudnám ajánlani a Genius szerszámokat is.

Ipari minőségűek, törésgaranciásak, és ár érték arányban a legjobbak.

Ha gondolod, nézd meg a www.geniusszerszam.hu webáruházban őket.

2012. febr. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
74%
Nekem is Möller van, tényleg nem neves cucc, de hobbi szerelésre jó (én autót szerelek vele leginkább), nekem még nem tört el fej, nem hajlott el semelyik toldószár, bitfejek se nyíródnak könnyen, summa summarum, a célnak megfelel, de ha komolyabban szerelsz, műhelyed van, vagy ilyesmi, akkor szerintem is inkább valami nevesebb gyártótól vegyél készletet.
2012. okt. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
94%
Nagy reményeket fűztem én is hozzá pályakzedőként erre volt pénzem gondoltam majd egy két autó és visszahozza az árát.. A racsni az kivételesen jó,de az ereje az bicikli szereléshez elég.. Kerékcsavarnál szétment a 19-es 18 as golyalábaknál. 13-as is szétment már,hosszú toldó elhajlott rövid toldő elcsavarodott tengelyirányba. Kis tóldószár is eltört,(bringa hajtókar imbuszcsvaarnál) Ez tényleg csak hobi szereléshez jó,meg hogy elmondhasd van egy készleted a padláson ha fűnyírót kell szerelned. Egyébként az elrendzeése a 108 darabosnak meg a felszereltsége nagyon jó szinte mindent meg lehetne vele csinálni ha nem ilyen fos anyagból lenne. Főtengelyszíjtárcsát ilyesmit véletlenül sem szabad megkísérelni lazítani vele. Bit fejek rozsdásodnak mint a fene. Yato az mérföldekkel jobb,azokkal pótlom az eltört részeit.
2013. jún. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 6string válasza:

A 110db-os menetmetsző készlet ugyan ez a kuka "minőség" senki ne vegyen MÖLLER márkájú produktumot hacsak nincs bosszankodásra ideje kidobni való pénze.

Az is gerinctelen aki a neten effélét árul és képes azt állítani, hogy "jó minőségű, nem volt rá panasz"! Nem hát mert az egészet ki lehet borítani a kukába...

2014. nov. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Az én 40 db-os Möller készletemmel eddig nem volt gond. Régi I.-es Golfomat szerelgettem vele, és ahol ezzel nem tudtam megoldani a dolgokat ott mással sem ment.
2015. jan. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 msebi06 válasza:
Én se ismertem ezt a márkát, de 3 éve próbaképp vettem 27-30-32-es racsnis csillagvillás kulcsokat belőle 4000Ft környékén. Mindig megfogadom, hogy olcsó szerszámot sose, de ez pont bevált. Teljes erőből húzva, van hogy toldásnak csövet teszek rá, és úgy is bírja a racsni. Nem tudom, hogy más termékekkel mit bír, de ebbe jó.
2015. okt. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Szaki_1986 válasza:
93%

"Made In China"


Möller, Topex, Verto, Graphite, Levior, Festo, EGA szerszámok,...stb. - mind hasonló minőségű.


Általában valamelyik európai szerszámkereskedés saját márkája, amit kínából importál és kifejezetten az otthon barkácsolni vágyókat célozzák meg vele, tehát nem ipari felhasználásra vannak kitalálva. Tisztelet a kivételnek!

2017. febr. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!