Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen minőségűek a möller...

Milyen minőségűek a möller szerszámok?

Figyelt kérdés
Vaterán elég gyakran találkozom velük, de nem tudom mennyire jók. Főleg a crova fejek nyúzhatósága érdekelne, mert 80-90 Nm nyomatékot kéne ráerőltetnem.
2012. jan. 26. 18:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Az én racsnimnak a műanyag nyélborítása körbe-körbe forog. Tehát szerelni nem lehet vele, de seregélyeket ijesztegetni tökéletes. :-) (Csak azért nem dobtam még el, mert sajnáltam.)


Szóval kár még az időt is fecsérelni ilyen szerszámokra, nemhogy pénzt adni értük. Csak az idegeskedés és a bosszúság van velük. Érdemesebb drágább, de lényegesen jobb minőségű szerszámot beszerezni mindenkinek.

2017. ápr. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 azazel1 válasza:

Szaki 1986 kollégánál azért van egy kis képzavar!!!

Verto, és a Zaphir a Yato cég félprofi illetve otthoni barkácsolásra való termékcsaládja!A FESTO márka pedig a HILTI majdnem minőségben azonos megfelelője! Régi patinás márka, kimondottan ipari szerszámokat csinál.Sarokcsiszolói,és egyéb gépei az átlagembernekszinte megfizethetetlen ..Már egy jó ideje FESTOOL néven gyártanak és igen csak nem "madein Kina" :)

Abban viszont teljesen egget értünk ,hogy a MÖLLER kifejezetten piacra szánt márka ! Égy jó érzésű Magyar forgalmazó nem adja hozzá a nevét,nem véletlen hogy Vatera ,és Jófogáson próbálják értékesíteni...

De ahogy a mondás tartja: Amíg van lósz@r,addig van veréb is!

2018. aug. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Phantunnel válasza:
Szerszámokhoz nem tudok hozzászólni, de a Möller Szénacél Hegesztőelektróda 2,0mm MR70032 jól használható hegesztéshez. 1 nagy dobozzal elfogyott és most rendeltem belőle másik 3-at. Könnyű vele dolgozni és a legolcsóbb a piacon. Illetve a Möller Automata Hegesztőpajzs MR60422 -ot is tudom még ajánlani. A Möller Mágneses Hegesztő Tartó, 3’’ MR70776 nem nyerte el a tetszésemet, mert a 90 fokos szög, nem 90 fok :( Így viszont, nem nagy segítség, ferde hegesztés mágnes nélkül is ment :D
2022. ápr. 25. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!