Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Az egyik barátnőm leszakította...

Ahww kérdése:

Az egyik barátnőm leszakította az ágyam. Ez gond? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egyik délután átjött hozzánk 2 barátnőm és az egyik (kicsit testesebb) ráült az ágyam egyik felére és leszakadt. Próbáltam visszatenni de nem sikerült.Nem merem elmondani anyáéknak mert akkor megtiltják hogy dagadtakkal barátkozzak, mert hogy majd engem is összetörnek.:/ De magamtól nem tudom megcsinálni az ágyam, azt meg nem mondhatom, hogy én voltam mert akkor megvernek. A szüleim elég erőszakosak...apám akkor visszakerülne a börtönbe. Anyám meg újra elvonóra apám miatt. Most mit csináljak?
2012. febr. 4. 16:19
1 2
 1/12 Ágh Ferenc ***** válasza:
Nem tudsz valami képet?(Webkamera is jó)
2012. febr. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem tudok küldeni. De az ágyon lévő huzat elszakadt és egy léc eltört és az ágyam fele úgymond lelóg.
2012. febr. 4. 16:29
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

tegyél alá jó sok könyvet amivel kitámaszthatod alulról.

Szegénykém ez igaz amit írtál?Fel nem bírom fogni hogy ha valakinek van gyereke akkor ne ő legyen az elsődleges.Ha ilyen dologért megvernének Téged akkor az nagyon nem jó.

2012. febr. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az együttérzést, igen igaz de már hozzászoktam...

Jó majd kipróbálom a könyves ötletet.:)

2012. febr. 4. 16:38
 5/12 Ágh Ferenc ***** válasza:
Nincs valaki ismerős, aki kicsit tudna segíteni? Ahogy a lányok ott voltak, úgy lehetne vaqlamit tenni. Addig pedig valóban valami támasz, hogy ne romoljon tovább! Egyébként a takarítást ki csinálja, mert akkor kiderülhet?
2012. febr. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Természetesen én takarítok. De majd ha a nagybátyám hazajön Amerikából akkor megkérem, hogy segítsen, mert ő valamennyire ért ehhez. Csak attól félek, hogy addigra már kiderül, mert ő csak két hét múlva jön meg.
2012. febr. 4. 16:41
 7/12 Ágh Ferenc ***** válasza:
Hát akkor szorítunk!
2012. febr. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:)
2012. febr. 4. 16:43
 9/12 anonim ***** válasza:
Komolyan ilyen nem normálisak a szüleid? Megtiltják, hogy kövérekkel barátkozz ezért? Ilyen hül.ye ember szerintem nincs, nyugodtan mondd meg. Kb 200 Ft-ba fog kerülni a javítás. (Fognak egy lécet, méretre fűrészelik és oda teszik...)
2012. febr. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 gomzoli ***** válasza:
Nem veszitek eszre hogy ez fake, es jot röhög rajtatok?
2012. febr. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!