Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Miért nem záródik rendesen a...

Miért nem záródik rendesen a műanyag bejárati ajtóm?

Figyelt kérdés
Most szerelték be a bejárati ajtóm a kőművesek. Sajnos állítani nem tudnak rajta, nem értenek hozzá. Az ajtó lapot tudom hol kell állítani, ha meg van ülve, de az a baja az ajtónak, hogy a nyelv nem ugrik be rendesen a helyére, és ahogy becsukom, úgy ki is tudom nyitni méghozzá úgy, hogy le se kell nyomnom a kilincset. Szóval ezen hol lehet állítani, hogy ha becsukom, akkor az úgy is maradjon???
2009. jún. 7. 19:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
69%
Én vagyok az "utolsó tehetségtelen". Látod próbálkoztál, sikerült. Ennyit csináltam volna én is, próbálkozom, sikerül. Nem pedig itt verem a mellem mekkora szerencsétlen vagyok, hanem előbb megnézem az ajtót.
2009. jún. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
nincs jól beszerelve, lehet nem hozták vizmértékbe.
2011. szept. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Én neten keresgéltem, milyen beállítási lehetőségek vannak a műanyag ajtók beállítására, így találtam meg ezt a kérdést. Megmondom őszintén nem lettem sokkal okosabb, csak az acsarkodás megy.


Ha valakinek elromlik a skodája és segítséget kér, pl. az a válasz, hogy mért nem vett audit, vagy mercedest?


Szerintem abban kellene segíteni ami a kérdés, bár a kérdező is furán áll hozzá a válaszokhoz, kultúráltan is meg lehet írni, ha valaki más jellegű segítséget vár, de talán ez a felfokozott hangulatnak tudható be, mert ha valami hibásan működik (ami ráadásul egészen drága volt és hosszú távra van), az mindenkit idegesít.


Pedig vannak jó leírások a neten, például az ablakguru.hu oldalon az "egy kis segítség" menüpontban elég jól leírják hogy kell a műanyag ablakokat beállítani.



Nálam szakember tette be az ajtót, de kell még állítania rajta ezért vissza fog jönni, érdekelt volna a téma, hogy tudjam amikor kijön, hogy mit miért csinál.

2013. márc. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ahogy az utolsó én is a keresőből tévedtem ide, nálam szakemberek tették be az ajtót, aztán egy év után ugyanez a baja. Ezért nem akartam volna ugráltatni őket, ha kettőt kell tekerni egy csavaron inkább megcsinálnám. Csak ezen már nem lehet tovább állítani, gondoltam hátha van valami trükk amiről nem tudok.


Minden esetre ezekből a válaszokkal nem megy semmire az ember. Aki nem tud, vagy nem akar segíteni minek ír egyáltalán? Fura, hogy valaki ezzel tölti az idejét.


Mondjuk ha mindenre az a válasz, hogy hívj szerelőt, fizesd meg bőségesen akkor kb. tök felesleges ez az oldal :)

2015. márc. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!