Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Melyik akkus csavarhúzót vegyem?

Melyik akkus csavarhúzót vegyem?

Figyelt kérdés

Segítségeteket kérném, mivel a páromnak szeretnék vásárolni ajándékba. Előzeetesen annyit egyeztettünk, hogy két aksis legyen jó minőségű, az ár amit a család rá tud szánni kb 30ezer. Választottam hármat, amik között viszont nem tudok dönteni, így a tapasztalataitokra, tudásotokra lenne szükségem, melyik legyen a befutó. :)


Black & Decker EPC12CAB 12V/1,2Ah/11Nm

Extol akkus csavarhúzó 18V/1,5Ah NiCd/35Nm

Einhell Akkus Csavarozó RT-CD 18/18V/1,5Ah/25Nm


Ha egyéb ötlet van, szivesen fogadom. A gép felhasználása remélem sokoldalú és gyakori lesz, így tartós jó minőséget keresek ebben az árban.


2012. aug. 2. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Mindegyik jó márka és barkács kategóriára teljesen jók.

Azt esetleg figyelembe venném,hogy Lithium-ionos legyen az akkuja,és legalább 14.4V-os. Ezen gépek egyike sem az,és ez az ilyen akku(Li-ion) klasszisokkal jobb/tartósabb mint a Ni-cd,vagy Ni-Mn akkuk.

Szó-szó drágább is , és általában csak 1-et adnak a géphez,de ez 1 év alatt sem merül ki magától,és önzárlatos se lesz 2 év múlva,...egyszóval sokkal-sokkal jobb/tartósabb az akku.

Én, ilyennek örülnék inkább ,mint egy 2 akkus gépnek..tudva azt hogy azok szar akkuk lesznek 1-2 éven belül,ha használod...,ha nem....

2012. aug. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

A 2db akku szempontja azért merült fel, hogy egyhuzamban lehessen többet dolgozni vele, no meg persze, hogy a készenléti idővel is lehessen trükközni. Mindenképp utánajárok a Li-ionos akkus gépeknek, és bízom benne, hogy hasonló árban találok jó minőséget is, aztán már csak döntenem kell.


Ha van konkrét ötlet még mindig szivesen fogadom, kicsit még mindig tanácstalan vagyok, de már alakul... :)

2012. aug. 2. 16:34
 3/6 A kérdező kommentje:

Esetleg ez?


Einhell Akkus Csavarozó RT-CD 14,4-2Li / 14,4V(Li) / 1,3Ah / 24Nm / 2akku

Akkumulátor 14,4 V / 1,3 Ah (Li-Ion)

Fordulatszám 1. 0 - 350 /perc

Fordulatszám 2. 0 - 1.250 /perc

Nyomaték 24 Nm

Töltési idő 3 óra

Befogás 10 mm (gyorstokmány)

Súly 1,5 kg

Garancia 2 év teljes körű

2012. aug. 2. 16:42
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezek közül egyiket se!


Ezen gondolkodj, ne zavarjon a bugyirózsa színe - az csak a mellrákellenes kampány miatt van - belül egy bámulatos gépet rejt! Három év garanciát adnak hozzá.

[link]


Én párban vettem egy ütvecsavarozóval, mit is mondjak. Végre kaptam valamit a pénzemért! Amit az ütvecsavarozó művel, az... húbaz... Aki eddig dolgozott vele, annak vagy van már, vagy szeretne egyet. Második éve dolgozok velük napi rendszerességgel, és hibátlanul dolgoznak!

[link]


Üdv.

2012. aug. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ez tényleg jó egy makita a színétől függetlenül, én is megvenném.én is ajánlom a fenti linket
2012. aug. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget, árban még épphogy bele is férne a kis rózsaszín.. :) A másik az sajnos az ár miatt kizárva.


Mindenképp átgondolom és alszok rá párat...

2012. aug. 3. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!