Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hyundai kompresszort meg...

Hyundai kompresszort meg szabad venni?

Figyelt kérdés

Úgy általában használhatóak a hyundai műszaki cikkek?

Nem ipari alkalmazásra kell, kis teljesítményű festékszóróhoz használnám, esetleg néha kereket felfújni, szakaszos üzem sem probléma.

Erről lenne szó:

[link]


Az hogy olajos, azt jelenti hogy a kifújt levegőbe olajcseppek kerülhetnek? Ha utána kötök egy levegő szűrő/páracsapda/nyomásállító kombót, az megoldja a problémát?


2012. szept. 23. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Ami az "olajos" kérdést illeti: [link]

Másrészről, több ilyen márkájú kéziszerszámom van.

Fúrógép, felex, stb. Minőségileg nagyon meg vagyok elégedve velük. sőt. Szerintem megüti azt a színvonalat mint pl. a nagy barkácsgépgyártók nyújtanak. (B&D, Bosch, Makita).

2012. szept. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
jók a koreai cuccok...
2012. szept. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Megvettem, tényleg jó. A tartósság majd kiderül, de élőben összehasonlítva semmivel sem tűnt gagyibbnak mint a drágább társai.

2012. szept. 27. 13:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Üdv! 2017-ben vásároltam Hyd-24 kompresszort. Nagyon szép, jó hangja van, megy. De... a forgattyús ház műanyag!, a nyomáskapcsolónál a levegőelágazások műanyagok, az a fél burkolat ami rajta van műanyag, fogantyú műanyag,...a ventillátoron nem szögben állnak a lapátok, tehát nem is tudja kellően hűteni. Végülis épitenek majdnem profi láncfűrészeket is műanyag házzal, lehet ezzel sem lesz gond.

Én mégis tettem rá egy rendes fém motorkerékpár levegőszűrt, egy normális ventillátort, kivezettem a műanyag csatlakozókról a levegőt egy fém elosztótömbbe, csappal együtt, amit felraktam az oldalára, lecseréltem az olajat benne. Végülis 30ezer forintos kategória ez a gép, nem tudom az árban hasonló társai milyenek, ez ilyen. Vásárlás után kicsit kell vele foglalkozni, egy két dolgot feljavitani és talán jópár évig fog működni ez is.

2017. ápr. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
És ezek Hyundai licencek, made in china...
2017. ápr. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!