Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ajtó készítés osb lapból?

Ajtó készítés osb lapból?

Figyelt kérdés

A szobámra készülök csinálni egy egyszerű tolóajtót osb-lapból!

Ötletek kellenének hogy milyen mintára végjam ki az üveg helyét esetleg olyan ötlet is jö lenne hogy milyen ajtót tudnék csinálni osb lapból (sajnos a lap 10mm-es mert nem kaptam másikat).

Az ajtó mérete 210*80-as lenne


2009. aug. 14. 18:50
 1/1 anonim válasza:

Tapasztalatom szerint az OSB lap nem igazán alkalmas ajtónak, mert túl "puha", vagyis el fog deformálódni. Vagy esetleg duplán kellene "kiszabni"? Az is kérdés, hogy elbírja-e az üveget? Kell-e tolóajtóba üveg, ami nehéz? Sokat barkácsolok, ajtót is próbáltam készíteni, de valahogy nem lett az igazi...

A tolóajtó csak ránézésre tűnik egyszerűnek, szerintem rendesen kivitelezni igencsak bonyolult feladat, pl. milyen sínen mozogjon, ne lötyögjön stb.

2009. aug. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!