Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Gázzal működő forrasztópákát...

Gázzal működő forrasztópákát bármelyik típusú gáz utántöltővel feltölthetem?

Figyelt kérdés
Vettem egy DREMEL Versatip gáz forrasztópákát. A használati utasításban az szerepel, hogy folyékony butángázzal működik, finomított butángázzal, amelyet öngyújtókhoz is használnak. Kérdésem az lenne, hogy bármelyik típusú gáz utántöltő használható, amelyek az üzletekben ki vannak rakva, vagy létezik több fajta is, és gondosan ki kell választani, hogy melyik a megfelelő? Én csak simán levettem egy öngyújtógáz. Jó bármelyik? Mire figyeljek?
2012. dec. 12. 08:45
1 2
 11/12 Impostor válasza:
Dremel gázpákát töltenék, de a hétköznapi dohányboltban elérhető töltőgázoknak a soféle fejéből egyik sem passzol. Csak spriccel a gáz melette. A weller gázt még nem próbáltam. Van valakinek ötlete, melyik jó hozzá, vagy esetleg a pákán a töltőszeleppel van gond? Előre is köszi!
2017. márc. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 rmf730 válasza:

[link]

ötszázért finomított bután ami nem teszi tönkre az eszközeidet...

A lényeg hogy ha okos vagy akkor finomított butánt használsz mert az szennyeződés rotja az eszköz állapotát de nem kell hülyéből megvenni 1500-2000-ért

am aki azt mondja hogy ugyanaz ha butánt meg pb-t hasznász az sajnos nem tudja mit beszél... azaz boldogok a sajtkészítők....

ja itt egy másik link kicsit drágább d még mindig emberi áron:

[link]

2022. jún. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!