Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ennyi pénzért megéri?

Ennyi pénzért megéri?

Figyelt kérdés

[link]

Kedvezőnek tűnik, vélemény?



2012. dec. 30. 21:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Márka jó,sőt az ár is. Persze akkor ha tudod is valamire használni.Maga a készlet összeállítása...hát?
2012. dec. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Megéri. A Makita nem árul szart.

Azt gondold át, ezek közül mire volt szükséged eddig, és mire lehet még belőlük. Ha nagyon kevésre, vagy kevés féléből sokra, akkor inkább nézegess tovább.

2012. dec. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 gomzoli ***** válasza:

Jó áron van, szerintem megérné. Persze neked kell végiggondolni, hogy ki tudod-e használni ezt a készletet, mert csak otthonra, háztartásba szerintem elég egy 5 db-os kőfúró- és 5 darabos fafúró készlet (amik a kép alatt láthatók 1700-1800 körüli összegért- szintén Makita), és 3-4 féle csavarbehajtó bit.

De ha a túlnyomó többségét használni tudod, akkor ne is tétovázz :-)

2012. dec. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Igen ki tudnám használni és ismerem a makita márkát csak gondoltam azért megkérdezem volt e valakinek valami rossz tapasztalata.

Ment a zöld kéz mindenkinek :)

2012. dec. 30. 22:18
 5/12 A kérdező kommentje:
Csak azt nem tudom hogy meddig van ez az akció mert ha 31.ig akkor mire lehozzák lehet már nem lesz akciós és fizethetek értem majdnem 20ezret vagy ilyen nem lehetséges? Vásárolt már valamelyikőtök erről az oldalról?
2012. dec. 30. 22:20
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia

Hobbi célokra megfelel ,de komolyabb munkákra semmiképpen. Pl ezzel nem biztos ,hogy nekimennék egy c60 as rugóacélnak..

Otthon felfurni pár konzolt, meg pár zártszelvényt kifúrni tökéletes és elég jó árban van.

2012. dec. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan megveheted ezek minőségileg azért ott vannak, a csavar behajtókat nem nyírod ki vele könnyen mint az olcsó kínai gagyikat ezek bírják a terhelést. Nekem is van makita márkájú behajtó készletem kissé hiányos mert úgy kaptam őket havertól amikor segítettem neki költözni. de teljesen jók ezek minden van benne és árban sem rossz.
2012. dec. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

7. válaszoló:

Nos hát akkor köszönd meg havernak mert a minőségi szerszám nagy kincs, ezeket a kínai gyártókat meg se emlísd mert hányingerem lesz tőlük, mikor csavaroznál és a látod hogy nem a csavar csavarodik hanem a behajtóhegy :D

2012. dec. 30. 22:47
 9/12 gomzoli ***** válasza:
100%
A megrendelés pillanatában érvényes árat kell fizetned akkor is, ha csak egy héttel később küldik!
2012. dec. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem nagyon tudok itt eligazodni, utánvéttel mennyiért küldenék ki?
2012. dec. 30. 23:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!