Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ennyi pénzért megéri?

Ennyi pénzért megéri?

Figyelt kérdés

[link]

Kedvezőnek tűnik, vélemény?



2012. dec. 30. 21:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt írják.


" Szállítási módok:


Házhozszállítás: Termékeinket az egész ország területén házhoz szállítjuk.

Szállítási díj: 30.000 Ft feletti rendelés esetén ingyenes, alatta 1.490 Ft (Magyarország területén)

Kivételt képeznek ez alól a 40kg-ot meghaladó termékek, melyre kérje egyedi árajánlatunkat!

Személyes átvétel üzleteinkben (üzleteink elérhetőségét az "Üzleteink/kapcsolat" menüpontban találja)"

2012. dec. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

szerintem ennyiért megéri,mert ha külön vennéd meg készletben akkkor az jóval többe kerülne szerintem.

Én magamnak nem venném meg mert a fúrószárakból jobb készletem van ,körkivágóból is wikinget használok ami jó rozsdamentesre is , a többi szerszámnak pedig sok értelme nincs mg ha kell valami akkor egy csavarbooltban lehet külön méreteket kapni ha kell valamihez.

2012. dec. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!