Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Fűtéskorszerűsítés tervezünk,...

Fűtéskorszerűsítés tervezünk, kb.100nm-es földszintes ház konvektorait szeretnénk lecserélni! Kb. mekkora költségekre számítsunk?

Figyelt kérdés
Természetesen azoktól érdeklődőm akik érintettek a kérdésben. Árajánlatokat is fogunk kérni szakemberektől, de addig is kis előzetes körülbelüli értékre lenne szükségünk:) Köszi előre is!
2009. aug. 29. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
hány konvektor van? csak a konvektorokat akarod cserélni, vagy a házat pl szigetelni, nyílászárót is akarsz e cserélni hozzá? Egy hasznos ötlet: én úgy csináltattam a konvektoraimat, hogy mögötte a falra ilyen hőzáró vakolatot tetettem belülről
2009. szept. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
6 konvektor van, a ház teljes felújítását tervezzük.
2009. szept. 1. 21:52
 3/7 anonim ***** válasza:
hali ha az egész házat akarjázok felujitani akkor az ár nagyon sok mindentöl függ pl.milyen munkát akartok jo minöségüt vagy egyszerübbet menyit költötök anyagra menyi idö van a munkára ha honnan hivjátok a szakembereket ha jol gondolom festetni is akartok ha gondolod készitek egy ártajánlatot csak kellenek a méretek és az elvárások és hogy merre laktok egy pár képet tudok küldeni
2009. szept. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az elözö üzenetböl lemaratt a nevem Ricsi vagyok a feleségem van regisztrálva az oldalon
2009. szept. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Végeredményben a tetőn kívül minden újításra vár. Szigetelés, nyílászáró, kis bontás, burkolás, etc. és úgy néz ki,hogy konvektor nem lesz,mivel találtunk egy olyan házat, ami fűtésileg rendben van. Remélem sikerül kereteken belül maradni. Nem tudom, hogy ezen költségek meddig mennem el.
2009. szept. 4. 22:00
 6/7 A kérdező kommentje:
Ricsi, légyszíves akkor privát üzenetet , ha tudsz küldj nekem, mivel a neved alá nincs kijelezve ennek lehetősége. Számomra nem egyértelmű, hogy az első válasz írója megegyezik-e Veled.
2009. szept. 4. 22:02
 7/7 anonim ***** válasza:

hali kültem egy privát üzenetet leirtam az elérhetöségem remélem megkaptad


üdv Ricsi

2009. szept. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!