Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Maxwell (MX-25 201) multiméter...

Maxwell (MX-25 201) multiméter tulajdonosok! Ez normális működés?

Figyelt kérdés

A power off kezdetekor 15 perc múltán elkezd némi nagyon halk (szerintem be nem tervezett) hangjelzéssel pulzálni az elem kimerült jelzés, majd folyamatosan kijelzi, rövid időn belül kikapcsol az LCD, némi idő múlva sípoló hang felszólal majd elmélyül, a végén már-már kattogó a hang és akkor abbahagyja...


Egyéb indokom is van ami miatt vissza akarom vinni egy nem túl neves boltba (talán át lettem verve) de evvel végleg betelik a pohár, hogy nem teljesen úgy működik ahogy eredetileg tervezték.



2013. szept. 26. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Úgy érted, hogy amikor OFF állásba tekered a méréshatár választó gombot, akkor nem kapcsol ki csak 15 perc múltán, vagy amikor kivárod az automata kikapcsolást?


Egyáltalán miért kell az automata kikapcsolás, használat után ki kell kapcsolni az a normál működés.

2013. szept. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Teszt célból kivártam a 15 percet.

OFF állásba tekeréskor nincs ilyen gond.

Ezen kívül a szobahőmérsékletet sem méri pontosan.

2013. szept. 26. 23:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Az a "műszer" sok mindent nem mér pontosan, ezért a pénzért nem kapsz egy csúcs műszert, csak olyant, amivel egy-két dolgot megközelítőleg meg lehet mérni!
2013. szept. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!