Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Normális az, ha egy 9,6V-os...

Normális az, ha egy 9,6V-os aksis fúró füstöl?

Figyelt kérdés

Vateráról vettem egy használt gépet nem túl olcsón. Mikor megérkezett kipróbáltam. Apró csavart simán befúrtam vele, de egy nagyobb csavart keményebb fába nem bírt betekerni. Persze, lehet hogy ez megerőltetőbb a gépnek, de fehér büdős füstöt ontott magából!

Az eladót felhívtam a problémámmal, cserét ajánlott. Mondtam neki, hogy nem érdekel. Azt mondta, hogy most az egyszer kivételt tesz, mert fontosabb neki a jó híre a vaterán. Visszaküldtem a gépet.


A kérdésem a következő:

Jogos a problémám? Vagy normális hogy füstöl a gép?


(Azt mondta ki lett próbálva a gép. Megjegyzem üresen megy is rendesen...)



2013. febr. 2. 12:08
 1/10 Zsolt75 ***** válasza:
100%

Jogos a problémád. A termék hibás volt egyértelműen.


"Az elektromos gépek füsttel működnek, ha a füst kijön belőlük, többet nem működnek" :-))))

2013. febr. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Természetesen nem normális, ha füstöl a fúró. Feltételezem hogy az akku is 9.6V-s volt. Ha így van egyáltalán nem szabadna füstölnie. Esetleg a fúró linkjét is elküldheted.


Az eladó hozzáállása pedig véleményem szerint teljesen korrekt volt.

2013. febr. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2013. febr. 2. 12:49
 4/10 anonim ***** válasza:

Küld vissza,és küldjön másikat,természetesen az ő költségén már.2 szállítási költséget így is fizettél gondolom . Nem voltam ott az átvételnél ,hogy kipróbáljam. Ha ott

látom hogy jó ,és nem füstöl,akkor valóban nincs mit reklamálnom .Akkor azt mondom ,sajnos így jártam,ennyit

tudott csak.Legközelebb olyat nem veszek vaterán ,amivel

ilyen előfordulhat .

2013. febr. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Előzőhöz még annyit,nem fog ez terhelés nélkül sem sokáig menni.
2013. febr. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Persze oda írta, hogy a terméket 1ft-ért is odaadja, ezért nincs garancia, de az is oda van írva, hogy tökéletesen működik!!
2013. febr. 2. 14:34
 7/10 A kérdező kommentje:
Azóta találtam új gépet 25000-ért. Inkább veszek újat!
2013. febr. 2. 14:35
 8/10 Zsolt75 ***** válasza:
Javaslom nézd meg az AEG tools termékeit. Nekem bevált. Kisvállalkozásba használom és elég strapabíróak. Árban valahol a gagyi és a profi között vannak, de jó ár érték arányú gépek.
2013. febr. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

kemény fába nem biztos, hogy bírja. ha túlterheled tartósan valóban füstölni fog még a csere géped is. vagy már eleve megvolt gyepálva.

inkább újat vegyél boltban, az ilyen akksikról semmit sem tudni, lehet csak 1 évet bír és újat venni nem éri meg.

2013. febr. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, újat veszek inkább. Most néztem a makita webshopban 42.600.- ról van leárazva 23.990.- re ugyanez a gép.
2013. febr. 2. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!