Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ajtóra szerelhető pull up...

Ajtóra szerelhető pull up rudat (Iron gyim xtreme) lehet gipszkarton falra szerelni?

Figyelt kérdés
mármint olyan ajtóra felrakni ami körül gipszkarton fal van.le fog esni?be fog szakadni a fal vagy az ajtó? 65 kiló vagyok
2014. dec. 14. 09:39
 1/2 A kérdező kommentje:
Közben nézegettem a neten,és ott azt olvastam hogy igen,lehet,de valaki ezt megerősítené nekem?
2014. dec. 14. 10:25
 2/2 zsolt.p válasza:
Mindenképp lehet! A gipszkarton fal alatt erős acél szerkezet húzodik, feltéve ha szakszerűen építették meg. Nem fog kidölni :) Egyébként arra figyelj, hogy ahol feltámaszkodik a rúd, tegyél alá valamit (vékonyabb deszka, bármi), mert a két pöcök, egyrészről összeköszolja-, másrészt ha furnér ajtó van, össze is nyomja az ajtó felületét.
2014. dec. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!