Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan lehet az alábbi hungaro...

Hogyan lehet az alábbi hungarocell mesefigurát ilyen eredeti rajzolással és színezéssel kivitelezni?

Figyelt kérdés

Ennyire jól kell tudni rajzolni vagy valami sablonnal történik ennek a kivitelezése? Van valahol olyan videó vagy leírás, ahol ennek az elkészítését az ember elsajátíthatja?

[link]



2015. jan. 16. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ilyen kész mesefigurákat vettem és azt festettem ki temperával, majd lakkoztam.
2015. jan. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudsz róla küldeni fotót? Engem csak a festési része érdekelne... mivel van festve, hogy lesz ennyire szabályos minden vonal, hogy nincsenek elcsúszások, hogy nincsen festékelfolyás, hogy tud több árnyalatú lenni a festés? Ennek a menetét szeretném megnézni.
2015. jan. 16. 12:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a szomszédomék ezt számítógéppel vezérelt géppel vágják ki. Aztán saját kézzel festik
2015. jan. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A vonal az csak annyi, hogy festés után alkoholos filccel áthúzod.
2015. jan. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez nagyon egyszerü.

Veszel hungarocellt teszem azt 5cm vastagot 3 táblát és élére összeragaszol 2-t és egyet a 2 élébe fentre v lentre kérdés honnét nézedés purhabbal és rárajzolsz egy hasonlo mintát de csak mintát és kivágod lecsiszolod kicsit és legletteled az egészet (a látszo felét és oldalait), lecsiszolod és van egy máris van egy sablonod,ezt ráragaszthatod a falra csempe ragasztoval és festheted készre vagy amikor készre fested utánna ragasztos az más részlet kérdés.

2015. jan. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!