Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Beragadt csavar? Mit ajánlotok?

Beragadt csavar? Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Van két darab csavar a laptopomban ami nem mozdul.a csavarfejét szétbarmoltam ezért nemtudom csavarhúzóval kiszedni.gondoltam kifúrom őket egészen a műanyag aljáig ahol már nem fogja a borírást hogy tudjam levenni a laptop alsó,műanyag részét.(amugy mindkét csavar ha jol tudom a merevlemezt fogja)vélemény? vagy esetleg egyéb tipp?

2015. febr. 28. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Eszembe nem jutna a méregdrága laptopomba a kinti fúróval belefúrni. Vidd el szervízbe.
2015. febr. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Vidd el szervízbe. Ott van csavarkijaktó azzal koszedik úgy hogy nem barmolják szét a gépet.

Az otthoni barkácsolás jó hobby, de nem egy műszaki eazközön kell elkezdeni.

2015. febr. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
*kihajtó
2015. febr. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp szervízbe vidd
2015. febr. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem így már sokat nem fogsz tudni kezdeni vele, hogy nincs meg a csavar feje. Max pillanatragasztóval meg lehet próbálni valamit ráragasztani, hátha azzal sikerül kiforgatni, de kicsi rá az esély. Ha esetleg össze is jönne, akkor sem fogod tudni, hogy milyen típusú csavar, amit cserélni kell, mert már nincs meg a feje. Bár ez talán nem egy akkora ördöngősség, ha csavarboltba viszed ott talán megmondják, vagy ha vannak tartalék csavarjaid (nekem pl felgyűlt egy csomó az évek során), akkor közte is lehet ugyanolyan.


Nekem nem rémlik, hogy valaha ilyenem lett volna elektronikánál, hogy beragadt volna a csavar, egyszerűen a megfelelő fejet kell rátenni a behajtóra. Amit külön venni kellett az az apró torx csavarhúzó, már nem emlékszem, hogy 6-os vagy 8-as. Én is inkább a szervízt javaslom, ott értenek hozzá, és megvannak az eszközeik is. Lehet, hogy nem is úgy kell szétszedni, ahogy gondolod. Ha mégsem szervízelsz, akkor keress valami online leírást, videot a szétszedéséről, mert könnyen kárt tehetsz benne, ha rosszul csinálod, és szerezz ehhez való csavarhúzókat, mert azok nélkül nem fog menni. A laptop/tablet főleg kényes az alapján, amiket láttam róla, közel sem olyan, mint egy könnyen szerelhető pc.

2015. márc. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!