Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ahova a bicikli ülést teszem...

Ahova a bicikli ülést teszem (cső, lyuk) oda becsuszott az ülés csöve (persze az ülés nélkül) kicsit megszorult és nem csuszik ki (fejjel lefeleé), hogy lehetne kiszedni?

Figyelt kérdés
Ötleteket várok, kicsi szerszámkészlettel rendelkezem
2015. márc. 8. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Kép? Pontosabb magyarázat?
2015. márc. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is jártam már dettó ugyanígy! Ez tulajdonképpen két cső, ami egymásba csúszik. Ha nem csúszott le teljesen, be kell nyúlni az ülés csövének lyukán egy keményebb dróttal vagy vasdarabbal, aminek a végén kampószerű akadék van. Ezt a belső cső alsó peremébe akasztva, kis rángatás után nekem anno sikerült kiszedni. Hú, most olvasom vissza, remélem érthetően írtam le... :-)
2015. márc. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Cső a csőben, megszorult, egyik vége zárt a másik nyitott kb 10-15 centi mélyen van a nyitott végétől! Nagyjából ennyit tudok mondani róla
2015. márc. 8. 18:49
 4/7 A kérdező kommentje:
csak a belső csőbe van vmi műanyag vagy gumis cucc, igy át se lehet "nyulni" rajta... :D
2015. márc. 8. 18:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Kicsi szerszámkészletedben milyen kalapácsok vannak?
2015. márc. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha sehogy nem sikerül kivenni, nyomd bele még jobban, hogy maradjon a vázban még egy üléscsőnek való hely. Aztán nemes egyszerűséggel tegyél egy másik üléscsövet az ülésbe és a vázba.
2015. márc. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha van a beesett csőben valami gumi amitől nem tudsz belenyúlni, akkor fordítsd a javadra. Helyedben azt a gumit átszúrnám egy kisebb hegyű(de hosszú) csavarhúzóval vagy hasonlóval, hogy beleszoruljon. Azzal már talán ki lehet venni.
2015. márc. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!