Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Kerékpár telo csiszolásra mit...

Kerékpár telo csiszolásra mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Berozsdált a telom a télen (gondolom mert nem zsíroztam le), egy-két ilyen apró pöttyben látszik rajta. Úgy hallottam, hogy csiszolópasztával szokták lecsiszolni ilyenkor. Milyen típusút tudtok ajánlani? Zsírozáshoz is szívesen fogadok tanácsokat, azt se csináltam még sosem, de úgy látszik, hogy szükség lenne rá.



2015. márc. 13. 19:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Krómtisztító paszta, csodát tesz.

Csiszolópasztát hanyagolnám...

2015. márc. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor ez lesz!
2015. márc. 14. 12:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, a krómtisztító paszta jó lesz szerintem is. Jövő télen pedig úgy rakd el, hogy a megvédendő részeket vékonyan lefújod szilikonnal. Az még a gumi alkatrészeket is védi, és könnyen felhordható, mert spray formájában meg tudod venni. Átlátszó, és nem büdös. Tavasszal, mielőtt először használatba veszed a bringát, csak egyszerűen ronggyal áttörlöd, és már mehetsz is.
2015. márc. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!