Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Fúróban, csavarhúzóban a Skil...

Fúróban, csavarhúzóban a Skil mennyire mondható jó márkának?

Figyelt kérdés
Az ára kecsegetető a cirka 30 E. körüli Makitához képest, kb. fele.

2015. márc. 26. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Barkacs-kategoria, a Bosch 'joarasitott' markaja. Nem veletlenul kerul a felebe a Makita-nak.
2015. márc. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
15-20 E. körüliek is csak barkács gépek? Esetleg tudnál ajánlani gépet/márkát ebben az árkategóriában?
2015. márc. 26. 16:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy idepofatlankodok a kerdesemmel, de mit jelent a "barkács" jelzo? Ez lenne a "profi", "ipari"-nak az ellentetje?
2015. márc. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kifejezetten ellentete, de nem napi 8 oras hasznalatra van kitalalva, kozel nem annyira tartos anyagokbol epitik. Otthoni barkacsolashoz, alkalomszeru hasznalathoz tokeletes, de professzionalis, napi munkahoz nem jo, hamar tonkremegy-elkopik.
2015. márc. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ertem, koszonom szepen a magyarazatot!
2015. márc. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Makita fúrógépek 16000-től kezdődnek, és úgy megy felfelé teljesítmény, tudás arányában, a választék nagyon sok fajtából áll. De ha havonta egyszer kell egy darab lyukat kifúrni, akkor arra jó lesz a Skil is. Ha viszont hosszú távra tervezel jó gépet, és sűrűn használnád, akkor jobb lesz a Makita.
2015. márc. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 gomzoli ***** válasza:
Kb. 10 éve vettem meg a Skil 500 wattos kis ütvefúrómat, házi barkács körülmények között használom, de volt, amikor egész napos igénybevételeknek is ki volt téve, betont is fúrtam vele, de csavarbehajtónak is használtam (60 éves akácgerendákba 70-es csavarokkal felerősíteni a 40 m2-nyi mennyezet deszkáit, előfúrás nélkül, volt hogy majdnem a csuklómat tekerte ki...), szóval erre tökéletesen megfelel. Egy hibája azonban lett, a csúszka, amivel átkapcsolok ütvefúrásról sima fúrásra, kissé lazán jár már, és a vibrációk miatt néha magától átvált már. De 10 év távlatából ezt megbocsátom neki.
2015. márc. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!