Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Méretlen kismegszakító honnan...

Méretlen kismegszakító honnan tudjam meg hogy hány Amperes (A) ha levan kopva a matrica róla? Csak annyi vanaz oldalán hogy Bakony Művek

Figyelt kérdés

2015. ápr. 7. 15:47
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Igen én is 10 A tippeltem mivel a felső olvadó is 10 A de mondom attól még lehetne a méretlen nagyobb. Egyébként a ház nagy résziben már új kábelek vannak Réz kábel és földelés. csak egy kis szakaszon van alumínium de azok meg csak hátsó lámpák ott meg izzó cserekor is lekapcsoljuk a kapcsolókat.


Nálunk még mindig elég volt a 10 A pedig régi gépem asztali mostani laptop. Volt hogy ment a tv a két gép a mosógép és birta. egyedül a vasaló és mosógép kombónál zúg a megszakító, de nem mai darab úgysem. de ment már itt beton keverő is minden, persze tervben van a Ampernövelés de először a maradék hálót tettetem rendbe (Fi-relé stb)


Rokonomnál pedig nagyon fura kötések vannak de ott még ez sem ment méretlen 10A (bojler) mért felső 16A...


Szerelő annó magyarázott valamit hogy csak ilyet kapot..

2015. ápr. 20. 11:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!