Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Vettem egy 20cm átmérőjű...

Vettem egy 20cm átmérőjű sűrűn varrott polírkorongot. A lyuk rajta 1cm átmérőjű viszont a köszörűn 1.7 cm hogy tudnám kitágítani vagy mit tudok vele csinálni?

Figyelt kérdés
És a poílrkorong nem szedi szét a köszörűt mert úgy hallottam hogy nagyon rontja.nekem az egyik oldalán kő van és most lenne a másikon a polír.Ez lenne a kérdésem hogy tényleg szétüti a gépet a polír?És még hogy tudnám kitágítani azt a lyukat benne?Vagy ha valahogy úgy megpróbálom rányomni akkor az úgy jó?Köszi előre bocsi a sok kérdésért de kezdő vagyok a témában! :)
2015. máj. 22. 13:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyenkor a tengelyt kéne 10 mm-esre kicserélni. Egy 16-os fúró szerintem szétbarmolná a rongyot.
2015. jún. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sikerült átfúrni 16-ossal :) egyáltalán nem barmolt első osztályúan műkszik! :)
2015. jún. 14. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!