Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » A Yato szerszámok mennyire jó...

A Yato szerszámok mennyire jó minőségűek?

Figyelt kérdés
Krova készletre, villáskulcsokra és a fogóikra lennék kíváncsi. Elég jó áron adják, és nem tűnik annyira gagyinak.

2015. aug. 15. 18:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, mire kell. Barkácsolók részére egy elérhető árú, használható minőségű termékcsoport. Otthoni használatra, odafigyelve hosszú időt kibírnak, ipari, vagy nagy megterheléssel járó használattal viszont könnyen tönkre lehet tenni.
2015. aug. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

És van olyan, ami nem sokkal drágább, de jobb minőségű? Jelenleg Yokito racsnikat használok, ezekkel idáig nincs baj, viszont a Würth-nek nem kellett sok, hogy megszakadjon.

Rengeteg márka van, ezért érdeklődök...

2015. aug. 16. 11:22
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

nekem is jól bírják a Yato csavarhúzók. kicsivel drágább nem hinném, hogy lenne, mert egy márkás krova készlet, ipari, simán van 160E Ft

sztem a többi cuccuk is bírja. nekem egy makita szervízben ajánlották, hogy árához képest elég jó a yato; ők sok szerszámot onnan használnak. és

2015. aug. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A barkács szegmensben a Yato nincs rossz helyen minőség szempontjából. Az ipari minőség viszont, mint ahogy előttem is írták, fényévekkel drágább.
2015. aug. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Esetleg BETA? Nem sokkal drágább, lehet egy kicsit jobb...
2015. aug. 17. 19:33
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Beta készlet nem sokkal drágább?? Ennek jól utánanéztél?
2015. aug. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
2015. aug. 19. 15:23
 8/9 anonim ***** válasza:
40%
Jók a YAto cuccok. Van Inbuszkulcs készletem belőle, és kifogástalan. Valamint egy átalakítóm fél colról 3/4 es re. sokat kapott már az élettől de bírja. Nem csalódtam a márkában. Fél profitól többet tud, meg merném kockáztatni a profi minőséget majdnem üti.
2016. márc. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
41%

Csak a Knipex :)

[link] igaz FAM-os szerszámok de gépészeti célra is fényévekkel jobbak mint egyéb más márka.

BETA-t nem tudom mért istenítik annyira, hányingerem van attól a márkától komolyan mondom!

Knipex fam-os fogóval a rekordom, 4 mm vastag láncot is el tudtam vágni!, na ezt ismételje meg valaki betával.

YATO-t meg hanyagoljuk, fekete festéket képesek eladni olajba edzett-nek, más kérdés, hogy ezért pénzt én ki nem adtam, még nagyapámtól örököltem, csak jött a pofára esés...

Egyébként meg kezdő szerszámos készlet: 1-3 +- csavarhúzó, ph-s legyen a +-os, 8,10,13,17,19-es dugókulcs racsnival, meg toldószárral, csillag, villás kulcs is ugyan ez a méret, oldalcsípő, ez a leglényegesebb, van, hogy csak ezt viszem magammal és rosszabb esetbe csavart is kicsavarok vele! Esetleg rádiós csavarhúzó, meg egy normális kés.

Kábelvágáshoz, stb tehát speciális dolgokhoz meg már egyértelmű, hogy spexiális szerszámot kell alkalmazni...

2017. márc. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!