Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Szerszámkészlet éri meg...

Szerszámkészlet éri meg jobban vagy külön külön megvenni a szerszámokat?

Figyelt kérdés
Olyan készletre gondoltam ami pl műanyag kofferben van
2015. okt. 29. 19:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

univerzális TV shoppos készleteket el lehet felejteni, 1-2 munkára alkalmasak.

készletbe venni szerszámokat olcsóbb mintha egyenként vennéd meg ugyanazokat.

2015. okt. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Olcsóbb készletben, viszont - ahogy a másik válaszadó is írta - rettentő ótvar szerszámnak nevezett fémdarabokat árulnak nagyon sok helyen.

A legcélszerűbb direkt szerszámboltba menni, abból lehetőleg nem "elkényelmesedett" nagy cégekhez, hanem olyanokhoz amik/akik még a földön járnak. Igaz nem a legolcsóbb, de ott elmondod milyen felhasználásra kell, adnak tanácsot és van választék az esetek többségében.


Múltkor valami nagyon hirtelen felindulásból vettem barkácsáruházban egy kézi lemezollót. Aztán úgy adódott, hogy el kellett volna vágnom egy 5 centi széles 1 mm-es acéllemez csíkot kétfelé. Belevágtam egyet, előbbre toltam az ollót, második vágásnál eltört és elrepül a pofákat összefogó csap. Oké, jó erőben vagyok, de mégis azt csináltam vele amire tervezték...

2015. okt. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
szerintem pont külön külön éri meg jobban
2015. okt. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 TappancsMancs ***** válasza:
Szerintem lehet olcsóbb akár a darabos akár a készlet. Ha sokáig rajtuk marad a készlet dobozban leárazzák, vagy eleve olcsón tudták beszerezni. Vagy ugyanez a darabossal. Nézd meg az árakat és számolj. Nem? :) Én így csinálom.
2015. okt. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Ilyen szerszámkészletre gondoltam :

[link]

2015. okt. 29. 20:47
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy tipikus nem túl jó készlet: az alukoffer látványos, de kevésbé hasznos; a szerszámok nem túl jó minőségűek, de cserébe úgy néz ki, mintha mindenhez lenne benne felszerelés (vízpumpafogó és fázisceruza - ezek társítása egy készletbe elég jellegzetes).


Mire szeretnéd használni? Mennyi szerelési/barkácsolási gyakorlatod van?

2015. okt. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nincs gond ezzel a készlettel, csak az elvárásaidat hozzá kell igazítani. Én sem kezdtem komolyabbal, de arra jó volt hogy ne a céges szerszámokat kelljen fusiba hordani, aztán apránként lecserélődtek.
2015. okt. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Ház körüli munkák,javitások,szerelések. Szoktam barkácsolni, elég megy azért
2015. okt. 29. 21:39
 9/18 A kérdező kommentje:
Hát 50000Ft-nál többet nem nagyon szeretnék rá költeni. Nem mondom hogy napi szinten használni fogom , de ha kell akkor kéznél legyen
2015. okt. 29. 21:41
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
NEO, Fortum, kreator,proline, stanley ezekből a márkákból jó áron jó készletet tudsz összerakni sőt a neo szerszámok nagy része 25 év garanciás a fortumoknál is van élettartam garancia
2015. okt. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!