Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hegesztők! Ez szerintetek jó...

Hegesztők! Ez szerintetek jó CO hegesztő gép, megérné megvenni?

Figyelt kérdés
[link]
2016. aug. 18. 19:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Üdv.


Én ugyan nem vagyok hegesztő,csak most szeretnék én is egy kis hobbi gépet vásárolni. Keresgéletem,olvasgattam neten fórumokat,webáruházakat,stb,azok alapján az általad linkelt gép megbízhatónak mondható, igaz nem ipari felhasználásra készült. Az alfaweld magyar cég,gari meg alkatrész nem probléma. A gép jó eséllyel made in csájna,de jó minőségellenőrzés mellett, korrekt alkatrészekkel. Ha csak hobbi célra szeretnéd,akkor tökéletes választás. Vagyis bizonyos kompromisszumok között. Én csak sima MMA gépet szeretnék és az Alfaweld,Iweld,Defort hármason gondolkodom.

Remélem valamennyire hasznos volt a válaszom! :)

Ui.: A weboldal amit linkeltél, azon az ár nettó, legalul a lap alján írják h áfa nincs még benne,szóval óvatosan. :)

Ui.: Reduktor,tömlő,palack még kb ugyanennyi lesz hozzá.

2016. aug. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Először én is lehidaltam ennek a kis gépnek, aztán láttam, hogy egybe van építve vele a munkakábel. Nekem ez válóok, mert így számomra teljesen szállíthatatlan (bringán tudnám hordani táskában, kis palackkal), mert törik a kábel tőben, ahogy elrakom. Ettől eltekintve valószínűleg bármilyen kábelt rá lehet tenni, ha lekapod a csatlakozót és a helyére pakolod a csövet meg a vezetéket, de az gépszétszedős. Pisztolyt cserélni meg természetesen ugyanaz, mint bármelyik kábelen, HA nincs valami váratlan mérethiba. Elvileg nincs, azt olcsó gyártani, amiből rengeteg van.
2016. aug. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!