Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mennyire bírja egy márkás...

Kishuta kérdése:

Mennyire bírja egy márkás akkus csavarozó a folyamatos működést?

Figyelt kérdés
Márkás gép alatt mondjuk Makita vagy Extol amire gondolnék. A folyamatos működés alatt pedig arra célzok, hogy pl. 4-5 percig folyamatosan menjen akár teljes fordulatszámon. 4 perc után pár perc pihenő majd újra 4-5 percig menne. Tudom, hogy ezen szerszámoknak nem ez az elsődleges működési formájuk (inkább gyakran rövid ideig mennek). Köszi!

2016. szept. 29. 09:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Makita és Extol nem egy kategória.

Jobb híján kevertem már csemperagasztót Milwaukee akkus csavarozóval. Melegedett, de bírta, hagyni kell visszahűlni..

Az ipari kategória arra van, hogy használják, sokmindent kibírnak (pl. Makita, Dewalt, Milwaukee, Metabo)

2016. szept. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kovpet ***** válasza:
Ismerős egy egész napig fúrt egy Makitával. 3 akksija volt, cserélgette őket de a gép vagy 12 órán át ment, ha nem is folytonosan, hanem ahogy a munka kívánta. Bírta.
2016. szept. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, maradok a Makita mellett.
2016. szept. 29. 17:05
 4/4 anonim válasza:
Attol fugg mire hasznalod, mennyire terheled a motort. Minnel jobban terheled a motort annal tobb aramot fogfelvenni, hogy tudja tartani a fordulat szamot, azert melegszik es eg le a motor. Lasd ragasztokeveres (ezt amugy megmosolyogtam :d de latod kerdezo, kibirta) szoval ha 4-5 percig hasznalaod mondjuk "lyukat felfurni" n nem lesz probloma. En is furtam mar 15 centis gerendat lepcsos furoszarral makita geppel, nem 5perc volt :d 2 akksit is lemeritettem, de nem lett baja a gepnek :d
2017. febr. 14. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!