Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Lekattanós (Aldis) nyomatékkulcs?

Lekattanós (Aldis) nyomatékkulcs?

Figyelt kérdés

Most vettem egy nyomaték kulcsot mivel még életemben nem volt gondom ilyennel azért is fogalmazódott meg bennem pár kérdés, többek között azért mert a többihez képet 5500ft-ért nagyon olcsónak számít. Elég masszív darabnak néz ki ,de amikor tekerem fel a nyomaték tekerőjét akkor egy idő után elég nehéz lesz tekerni kb amikor a felét elhagytam, ez természetes? vagy hibás, azért kérdem mert ha nem jó akkor visszaviszem.

Ez lenne az.


[link]



2016. okt. 22. 12:11
1 2
 11/12 anonim válasza:
Hi! ènis nemrègiben vettem egy Nyomatèkkulcsot ès èrdekelne a pontos használata?
2018. júl. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
az alján kell csavargatni, beállítani a nyomatékot Nm , és kg/m értékek vannak rajta nálunk a nyomaték értékek megadása a gyakoribb, feltekered és meghúzod ha lekattan ezt hallod meg kicsit megcsúszik, akkor rögtön engedd el utána még egyszer kattintsd le a biztonság kedvéért, és megvan húzva a csavar. Utána meg el ne feledd 28nm-re beállítani, azaz ne feszüljön a rugó, alapállapotban legyen, csak úgy rakd el!
2018. júl. 5. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!