Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen kompresszort vegyek?

Milyen kompresszort vegyek?

Figyelt kérdés

Kompresszort keresek, de nem tudom, hogy milyet vegyek. Láttam itt az oldalon ilyen jellegű kérdést, ott az Einhell BT-AC 230/24-et ajánlották.


Amit én kinéztem magamnak az a Metabo Basic 250-24 W, szimpatikusnak tűnik.


Felhasználás: éppen festeni készülök, ehhez gondoltam hogy veszek, ezenkívül maximum otthoni barkácsolásra használnám.


Ha valaki tud ilyen árban jobbat, kérem hozza tudomásomra ;)


Köszönöm!



2016. okt. 27. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Erősen függ a felhasználástól.

festéshez ugye nagy tartály kellene, hogy sokáig tudj dolgozni vele folyamatosan. Ezek az 50l-es kategória és felette.

Barkácsolás alatt mire gondolsz? lecseréled a szerszámgépeket mind levegősre? Mert egyébként nem sok hasznát vennéd.


Barkácsoláshoz meg így elég nagy beruházás lenne sztem...


szóval inkább kérj kölcsön egyet/bérelj a festéshez, mert ami olcsó az arra nem nagyon lesz jó, ami pedig jó, azt nem akarod majd kifizetni.

pl ez: [link]

2016. okt. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyent ne vegyél. Kölcsönözzél. Ha körülnézel pl a Jófogáson, tömve van a piac eladó kompresszorral, mert háztáji viszonylatban képtelenség kihasználni.
2016. okt. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyesnek köszönöm a válaszát, ment a pacsi (persze a kettesnek is). Az az igazság, hogy utálok festeni, ezzel megkönnyíteném a dolgom egy kicsit, de sikeresen lebeszéltetek róla, talán 50K plusz a felszerelést nem éri meg az a pár óra. :)
2016. okt. 29. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!