Kezdőoldal » Otthon » Kert » Öntözőrendszer téliesítéshez...

Horváth Cs. kérdése:

Öntözőrendszer téliesítéshez mekkora kompresszort vegyek?

Figyelt kérdés
Öntözőrendszer légtelenítéséhez mekkora kompresszorra van szükség (elég nagy kert, tehát vannak 100m körüli csövek is)? Ahogy utánaolvastam, látom, hogy túl nagy teljesítményigény nincs (max 3-4 Bar, ~100 l/perc), ami alapján egy kisebb hobbigép is tökéletes. Csak az zavart meg, hogy ismerősömnél egyszer pont láttam, hogy a szakik két kompresszort összekötve nyomatták ki a levegőt, és gondolom nem azért tököltek vele, mert nem volt jobb dolguk. Ha szükséges, akkor viszont inkább kifizetem a többletet, minthogy vegyek egy túl kicsi gépet.

2013. szept. 28. 08:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Azért nyomatták 2 géppel,mert volt nekik,és így fele idő alatt keresték meg ugyanazt a pénzt. Felesleges a nagy gép,csak azzal gyorsabb, ennyi.
2013. szept. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 szokratesz ***** válasza:
Egy sima barkács géppel is ki lehet vízteleníteni. Egy megrendelőmnek szoktam csinálni az én kompresszorommal, ami egy olajmentes einhell. kb. 2-3 óra alatt szoktam végezni olyan 2000 m2-es területtel. Leszakaszolom, és sorba víztelenítek. Egy szakaszt többször is megfújatok. Eddig ez teljesen működött.
2013. szept. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!