Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mire jó egy kompresszor?

Mire jó egy kompresszor?

Figyelt kérdés

Rengeteg eladó kompresszor, vagy ahhoz tartozó tartály van pl a Jófogáson. Ezek szerint sokaknak van/volt, de már nem használják, ezért el szeretnék adni. De eddig mi a bánatra használták? Nekem a festés, meg a levegős szerszámgépek ugranak be lehetséges opcióként. Festeni viszont háztáji viszonylatban senki sem fest annyit, hogy azért érdemes lenne építeni, vagy venni egy kompresszort. Kölcsönözni sokkal olcsóbb. A szerszámgépeket pneumatikusra cserélni meg egyenesen horror összeg, ami a büdös életben nem térül meg.

Ha neked van, volt kompresszorod, mire használod, használtad?


2016. okt. 28. 13:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Autó-motor-kerékpár kerekeinek a fújtatására, aztán különböző dolgok tisztítására, kissebb dolgok de akár autó festésre is légszerszámok működtetésére, vagy például robogó kipufogó kiégetésénél is hasznos volt. De én például az eldugult szennyvíz csövet is kitudtam vele tisztítani, biztos voltak még dolgok amihez használtam, most ezek jutottak eszembe.
2016. okt. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pl kert kaput festetem le ősszel,ecsetel.

Át csiszoltam ,majd port le fujtam rola kompresszoral.

Ha sokat használok pl sarok csiszolot,szalagcsiszolot levegövel tisztitom ki a gépet.

2016. okt. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!