Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Szerintetek innen érdemes...

Szerintetek innen érdemes megvennem ezt a láncfűrészt (lent)?

Figyelt kérdés

[link]


És itt az oldalon belül melyik üzletet ajánljátok? Onnan szeretnék rendelni, ahonnan a legkissebb az esélye, hogy valami utánzattal átvernek.


2016. dec. 7. 11:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezek közül egyik bolt sem fog utánzatot eladni neked, mind eredeti, rendes fűrész. De miért ilyen helyen akarod venni, miért nem hivatalos márkaboltban? Ott is ugyan ennyibe kerül.

[link]

2016. dec. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan veheted innen teljesen megbízható az árukereső oldala. De ha mégse bízol bennük a gugliba beütöd hogy Huqvarna Magyarország kikeresed a láncfűrészt és megtalálod a hozzád legközelebbi márkakereskedőt és elmész oda. De egyszerűbb rendelni. A benzinköltség többe lesz pláne ha pont nincs ilyen az üzletben. Én sokszor rendeltem már az árukeresőn keresztül semmi gond velük.
2016. dec. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszi.
2016. dec. 7. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!