Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Bútor asztalost vagy kárpítost...

Bútor asztalost vagy kárpítost keresek Fejér megyében, egy francia ágy elkészítéséhez, mely egyedi méretű lenne. Tudnátok nekem jó szakembert ajánlani?

Figyelt kérdés
Volt valamikor a Diána bútorbolt, de úgy eltűntek, mint szürke szamár a ködben, pedig nagyon sok tartós dolgokat készítettek nekünk. Azóta senkit nem ismerek! Budapesten lenne, de a kiszállítás 40.000 alatt nem jön ki, és annyiert nem éri meg nekem.

#bútorasztalos #Kárpítos #Franciaágykészítő
2020. nov. 15. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Először asztalost keress, az majd ajánl kárpitost.

Én Fejér megyében csak egyet ismerek, de azt nem ajánlom.

Viszont itt van egy pár, nézd meg az értékeléseiket (azt is, hogy hány megrendelésből!) és aszerint válassz!

[link]

2020. nov. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Készen is kapsz extra méretű ágyat.

Pl.:

[link]

Itt meg:

"Újdonság, hogy az új HÉRA franciaágy közel 30 fajta méretben rendelhető, a fenti szélességméreten túl akár 190, 200, 210, és 220 cm hosszú kivitelben is."

[link]

2020. nov. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Második, nagyon köszönöm valóban jó volna, lenne is majdnem hasonló közte, az árról nem is beszélve.

Ilyesmit szeretnék bézsben, lemosható kárpíttal és az oldaltámlákat a falhoz szeretném rögzíteni 3 oldalról.


[link]


Na és az egyedi méretét a kicsiny szoba határozza meg.

A szoba szélessége 195 cm. Így az ágyat 193 cm-re szeretném csináltatni, hogy pont beférjen a szoba szélességébe, az ágy hosszabbik felé.

Az ágy szélessége 140 cm lenne, ami a szoba hosszába tolódna ki.

Tehát lenne egy 193x140 cm 10 cm - es szivacsos, teljesen kárpítozott ágyam, melynek az ágynemű tartója a 193 cm - nél nyitható lenne.

A fej és lábvégek, nem az ágyhoz lennének rögzítve, hogy a 193 cm maradjon fix, hanem külön a falra lenne felfüggesztve. Ilyet szeretnék, ki csinálná ezt meg nekem reális áron?

2020. nov. 15. 22:49
 4/4 A kérdező kommentje:
Első, köszönöm a linket, át fogom nézni.
2020. nov. 15. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!