Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha lehetne választani, akkor...

Ha lehetne választani, akkor milyen lakásba költöznétek? Panel, családi ház, vagy új építésű?

Figyelt kérdés
2008. dec. 2. 14:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én laktam már mindegyik típusba, és a családi ház az, ami messzemenően a legideálisabb számomra. Szerencsére most is ilyenbe lakunk és eszem ágában sincs a közeljövőben költözni :)
2008. dec. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
Én mindenképpen családi házat választanék mert az sokkal jobb mint a panel.A panelbe ott a sok szomszéd meg házmester stb.Egy családi ház viszont csak az enyám és a házak is messzebre vannak egymástól.Az új építésű se rossz de elég sok rosszat hallok mostanában róla úgyhogy az nemannyira.
2008. dec. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Csakis családi ház! A betondzsungelben megőrülnék!
2008. dec. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is a családi házra szavazok. Nálam nem is a ház számít, hanem inkább a kert. Panel lakásban semmi pénzért nem laknék, nem tudnám elviselni azt a bezártságot, hogy udvar helyett egy kis terasz van (vagy még az se)...
2008. dec. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%

èn családiban nöttem fel, aztán laktam otthon panelban is. kis kilépö volt a terasz, minden zaj átszürödött. szar volt.

most külföldön egy 8 lakásos házban lakom ahol egy 20 m2-es teraszunk van. 2 háló egy nappali egy óriási fürdö meg konyha. ez 2 embernek tökéletes. nincs kutyánk vagy gyerekünk, de a teraszon lehet kicsit ketészkedni. reggeltöl estig dolgozunk, így elég a takarítás,a kertet nem tudnám mikor csinálni, így is azon gondolkodom kellene egy takarító nö, mert utálom hogy minden hétvégem takarítással megy el.

Ha gyerek lenne akkor kerteset akarunk mi is.

2008. dec. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Kisgyerek mellett egy saját udvar felbecsülhetetlen érték. De nélküle is sokkal nyugodtabb életet biztosit egy családi ház.
2008. dec. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%
A családi ház ezerszer kényelmesebb, viszont a fenntartási költsége lényegesen nagyobb. Mi családi házban élünk, és télen 80-90ezer forint gázszámlát fizetünk, míg a lakásban élő ismerőseink ennek a töredékét.
2008. dec. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen családi ház. Nem hallod a szomszédot, nem kell emeleteket mászni és kert van körülötted. Mondjuk egy két hátrányát is említenék. Ha nagy a ház és a kert, akkor bizony erre időt kell szakítanod, hogy rendben tartsd! Továbbá valószínű, hogy a fűtés költsége is magasabb lesz, mint egy társasházban. Ennek ellenére, ha van lehetőséged válaszd a családi házat, főleg, ha valami modernebb energiatakarékos építésű, akkor mindenképp!!!
2008. dec. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
100%
Családi! Panelban lakom, panelban nőttem fel, utálom.
2008. dec. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
95%
Családi, ha majd tehetem. Panel soha, új építésűből nagyon megnézném milyenbe költözök, miből épült. Régi építésű ha lehet felújított.
2008. dec. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!