Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha lehetne választani, akkor...

Ha lehetne választani, akkor milyen lakásba költöznétek? Panel, családi ház, vagy új építésű?

Figyelt kérdés
2008. dec. 2. 14:34
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Ha lehetne,akkor itt ne pontozzátok le a válaszokat,mert ez nem olyan kérdés!Az érdekel,hogy hol éreznének magukat jobban az emberek,mindenkinek más a véleménye ez nem tanácsadás!
2008. dec. 2. 23:05
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Én éltem mindkettöben,jelenleg panel.

Nos,szörnyen rossz.

Nem minden szomszéddal lehet kijönni,nem lehet kedvedre hangoskodni,a gyereknek se jo,meg aki àllatbaràt,és àllatot szeretne,annak se a legpraktikusabb a panellakàs.

Csalàdi hàznàl a költség viszont nagyobb.

De én ha tehetem azonnal megyek vissza csalàdi hàzba!

2008. dec. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy modern, jól szigetelt, új, alacsony energia felhasználású háznak, ami nincs túlméretezve, nincs párja!

Ha nem nyűgnek akarod a kertet, ne válassz nagy telket, érdekes lehet a sorház, pici, szép kerttel gazdaságos terekkel. Én új, modern, de nagy házban (160 m2) élek, nagy (1200 m2) kerttel. A rezsim kevesebb, mint egy 60-70 m2-es panelé, de nagy a ház, sok bútor, sok dísz, sok pénz, sok takarítás, stb. A kert csak a gaz, a fűnyírás, stb. Sok pénzzel, kertész által megcsinálva biztos nagyon jó, de sok a gond vele. Én úgy gondolom, hogy 2-3 gyerekkel 120-130 m2-es ház, 3-500 m2-es kerttel tuti befutó! Ja és a hely se mindegy. Saroktelek, buszmegálló, kocsma, iskola a közvetlen közelben ne legyen!

2008. dec. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
100%

A panel és a családi ház között van azért átmenet.


Én mindkettőben laktam, most pedig egy téglaépítésű tömbházban a belvárostól nem messze - mivel a házunk előtt áll meg a metró, az egész városban bárhova el tudok jutni fél órán belül. Kertvárosból egy kicsit bajosabb eljárni dolgozni vagy kikapcsolódni (általában a lakótelepekre is jellemző, hogy a külvárosban, rosszabb közlekedési viszonyok mellett vannak). A kedvenc szórakozóhelyeim is legfeljebb 1 átszállással megközelíthetőek éjszakai busszal ami szintén a ház előtt áll meg, tehát aki pörgősebb életet él annak szerintem ez az ideális.


Ha választani lehetne, akkor én egy belvárosi (mondjuk Erzsébet-híd környéke) erkélyes, dunára néző nagypolgári lakásba költöznék.

2008. dec. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Én laktam mindben, kivéve az új építésűt. Most egy belvárosi bérházban lakom, ez a második helyezett.


1. Családi

2. Régi bérház

3. Panel

4. Új építésű

2008. dec. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Családi, amit én építettek, és/vagy tervezek....
2008. dec. 8. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
87%
Én laktam már családi házban is, de jelenleg panelban élek. Bármilyen furcsa, meg vagyok elégedve vele, kényelmes.
2008. dec. 8. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!