Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Akinél táv- vagy házközponti...

Akinél táv- vagy házközponti fűtés van, még megy a fűtés vagy már lekapcsolták? Akinél egyedi fűtés van, még fűt?

Figyelt kérdés
Nálam konvektor van és még gyújtólángon van, bár már szívesen lezárnám, de nagyon fagyos vagyok. Ismerősnél a házközpontit már április 15-én lekapcsolták. Csak kíváncsi vagyok, kinél hogy van.

2021. ápr. 23. 08:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én még fűtök, mert rossz a hőszigetelés, és éjszaka még kell.
2021. ápr. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálam 1 hónapja nem megy. Szigetelt társas egyedi fűtés
2021. ápr. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálam még be van kapcsolva a kazán, de már nem kapcsol be a termosztát. 20 fokra van állítva. Esténként még bekapcsolom a klímát a nappaliban, így kellemes meleg van.
2021. ápr. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk megy és nem is valami gyengén. Február közepe óta(!) egész napközben nyitva van minimum 1 ablak, nagyrészt bukóra, de hosszabb-rövidebb ideig rendesen is. Így is alig megy 23,5-24 fok alá, reggelre 24 felett van...
2021. ápr. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Még nem kapcsoltam ki a konvektort, alaplángon van.
2021. ápr. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!