Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Gyereknek milyen matracot...

Estel.19 kérdése:

Gyereknek milyen matracot érdemes venni?

Figyelt kérdés
140x200 cm méretekkel szeretnénk matracot vásárolni.

2021. szept. 7. 07:36
 1/3 anonim ***** válasza:

elsőre szivacsban gondolkodtam, vettem is, de minden bajom volt.izzadtam, fájt a derekam, kialvatlan voltam...aztán egy (budaörsi)áruházban akciósan 35ezerért epedás matracot árultak, melynek egyik oldala nyári, a másik téli..ez tíz éve volt, azóta jól érzem magam az ágyban(is)


A kérdésedre válaszolva, csakis epedás matracot javaslok..a mai epedák már recsegésmentesek, tartósak...

2021. szept. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


Nekem ezek tetszettek helyben kipróbálva. A rugóssal jobban szemeztem, de végül a szivacsot vettük a gyerekeknek, mert emeletes ágyon azért számít, hogy annak is van súlya, meg könnyebb emelgetni ágyazásnál. Én is aludtam már párszor rajta, szerintem okés. De ugye ha mégsem tetszik, egy hónapig be lehet cserélni.


(Vastag memóriahabosat semmiképp ne vegyél, azzal nagyon megjártuk, keménynek tűnik, de aztán reggel egy lyukban ébred az ember. Jobb a rugós vagy egy vékonyabb szivacs.)

2021. szept. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Epedás régóta nem létezik már.

A rugósba a táskarugós a jobb.

Nekem mindig hideghab matrac volt, az jól támasztja a gerincet alapból, csak a keménységet kell próbálni.

2021. szept. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!