Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Minden panel lakás ilyen...

Minden panel lakás ilyen zajos, vagy csak nekem nincs szerencsém?

Figyelt kérdés

Eddig magasföldszinten laktunk 11 évig. Semmi gondom nem volt. Most az 1. lakunk és már ki vagyok borulva idegileg. Alattunk egy öregasszony lakik, akinek hallom az ágyneműtartó rugójának a nyikorgását, ahogy lecsukja, huppan az ágy teteje, hallom a szobaajtója nyikorgását, állandóan a függönyöket rángatja. Éjjel 1-kor és korán reggel, amikor még aludnánk, kopogós papucsban mászkál a lakásban. Éjjel 10-kor kezd el főzni, mindig belerug valamelyik székbe, és nem tudunk ablakot nyitni, hacsak nem akarjuk hogy a lakás éjfélkor a hagymás rántás szagától bűzölögjön és valami gyenge minőségű cigifüsttől, amit egyfolytában szív. Olyan szinten rángatja és bevágja az egyik szobaajtaját, hogy rendszeresen felébredünk rá.

Én már gyanakszom, hogy a ház födémével van a baj, ennyire nem hallatszódhatnak fel a zajok. Vagy máshol is ilyen? Már a költözést fontolgatom, már kész vagyok idegileg, hogy állandóan az öregasszony zaját kell hallgatni. Mintha sosem aludna olyan és persze non-stop itthon van, vagy földönkívüli.


2010. szept. 25. 21:54
1 2
 11/11 anonim válasza:
10es ;)))
2023. aug. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!