Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szerintetek is túl van idealiz...

Szerintetek is túl van idealizálva ez az egyedül elős, találd meg önmagad szingli lét?

Figyelt kérdés

Manapság már a csapból is ez folyik hogy egyedül élni mennyire jó és hogy megtalálod önmagad és bla bla bla, És egyébként valóban el vagyok egyedül, csinálom a dolgom a munkám a hobbijaim, néha atjonnek barátok, ha ők is ráérnek, de szerintem így felnőttként minden héten nehéz összehozni. De azért nekem baromira hiányzik a társaság. És kezdem azt érezni hogy ez az egyedüli élés igazából senkinek nem való csak rá van húzva hogy ez mekkora jó buli. Szerintem az ember még mindig társas lény.

Egyik ismerősöm anyja hangoztatja mindig hogy jaj mert amikor ő egyedül élt és hogy ő mekkora király emiatt (elvált), hogy hogy nem mindenki tudna így egyedül élni mint ő, pedig ezt meg kell tanulni satöbbi satöbbi, közben meg soha nem élt úgy igazán egyedül, mert mindig ott voltak a gyerekei.

Szóval olyanok véleményére lennék kíváncsi, akik TÉNYLEG teljesen egyedül élnek, úgy hogy senkit nem várnak haza és senki nem várja haza őket.



2022. nov. 6. 13:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én 30 éves vagyok, most fogok elköltözni itthonról. Nagyon várom,az egyedül élést.


Én jobban feltalálom magam egyedül. Ettől függetlenül van néhány barátom. Illetve van két kutyám akikkel amúgy megyek sétálni,teljesen kikapcsol a pörgös munka napok után. De természetesen hétvégénte haza fogok járni,nálunk a vasárnapi ebéd családi hagyomány. Illetve kutyás programokra eljárok,meg kirándulásokra . Szóval hétvégéim elég sűrűek szoktak lenni.


De nekem már hiányzik a privátszféra,hogy tényleg mindent akkor csináljak mikor nekem kedvem van.

2023. márc. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!