Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Gáz konvektor problémába...

KrisztinaViktor kérdése:

Gáz konvektor problémába ütköztem,ért hozzá valaki?

Figyelt kérdés
Karma típusú konvektorunk van az egyik helységben (albérlet) ,a tulaj nem tudja mi lehet a gond mert soha nem lakott itt a régi lakosok már nem élnek. Az a gondom hogy ha be akarom kapcsolni,ereszt a gáz a gombnál ahol állítom,a láng begyullad és melegszik is de eléggé súg és jön a gáz.a csavarokat néztem nincsenek kilazulva,a szerelő be se tudta indítani ennyire sem,csak minél több pénzt akart kicsikarni.a kazánt már megcsinálta,csak volt egy lyukas radiátor ami miatt most eltolódott minden és jönnek a fagyok.1 szobában van fűtésünk (5ből) ahol 4-esen 16-17fok van,7-esen meg max 21,gondolom azért ilyen kevés mert körben a házban mindenhol 10 fokos hidegek vannak.van valakinek valami jó ötlete,tippje a megoldásra? 2 szerelő járt már nálunk és egyik sem oldotta meg a problémát sajnos

2022. dec. 8. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Albérletben a tulaj dolga megszereltetni a konvektort.

Vagy ha nem lehet megjavíttatni, vennie kell egy újat.

Azt nem értem hol ereszt a gáz?

2022. dec. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Levonja a lakbérből,azzal nem is lenne gond. A tekerő gombnál ahol állítani kell hányason menjen
2022. dec. 8. 18:35
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha annyira régi, hiába szeretned, vagy akarják javíttani, ha nincs hozzá alkatrész. Nem lesz belőle semmi. A további pénzkidobást neked kell elkerülni, és dónteni, egyeztetve a tulajjal.

Gázszag is van, vagy csak súgást hallani?

A tekerő gomb, általánosan a hőfokérzékelőt feszíti elő, a gázhoz nincs köze közvetlenül.

De egy őskövületet jobb lecserélni.

2022. dec. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem régiek,pár évesek max,a szerelő azt mondta még ők csinálták és hogy vadiúj volt mindkettő.gázszag is van
2022. dec. 9. 17:17
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez a fajta [link] ... a szerelő azt állítja valami csavart szedtek ki belőle szándékosan
2022. dec. 9. 17:27
 6/6 A kérdező kommentje:
A gáz konvektor vezetékére (csőre) ráköthetem a gáztűzhelyet?
2022. dec. 31. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!