Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Vizora csere panel lakásban...

Vizora csere panel lakásban közös költségből?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Panel lakásban a tulajdonosoké a mellék vizmérő.

Hitelesittetni cserélni kell 8évente. A lak.szövetkezet elutasototta a közös költsègből, a lakok által összegyűlt megtakaritásbol a cserét. De miért? Valaki cseréltetett már igy?

60ezer a két ora....



#mellékmérő #Vizóra #Közös költsèg
2023. nov. 12. 08:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Jól lehúztak akkor.

Nálam a 2 óra csere 28eFt volt órástól.

2023. nov. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

De nálam nem volt vízóra.

Már mellékméröm

Nagyon sok volt a közös költség, mert nem volt alapból mellékmérő, azt intéztem, hogy legyen. Most már a közösköltség 8000 Ft a vízdíjat pedig fogyasztás alapján számolom

Nem volt ebben semmi lehúzás.

2023. nov. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A lakók (benne a Tied) megtakarítása oklyan költségek kifizetésére szolgál, amelyek minden lakót érintenek.

Ez esetben akkor fizetné a ház, ha MINDEN lakónál cserénék a vízórát.

De TE külön, csak a Te érdekedet érintő költséget akarod "kivenni" a közösből.

Ez így nem lenne igazságos..

2023. nov. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Most 8 lakonal lesz csere. Kövi évben a többinél. Tehát mindenki érintett.A lakszov.munkatársa élből elutasitotta a dolgot. Nem hivatkozott jszabàlyra.

TRV Zrt a "lehuzo" egyébként. Azt mondták h a kiszállási dijat sporolhatjuk ha a 8 lakas kozösen cserél.ez pár ezer ft. Én javasoltam irjunk kérvènyt es a lakok 51% a irja alà. Még nem történt semmi.

Köszönöm mindenkinek a válaszát!

2023. nov. 12. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!