Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Vízóraleolvasni ténylegesen...

Vízóraleolvasni ténylegesen el szoktak jönni, vagy csak kiírják, hogy legyünk otthon?

Figyelt kérdés

Volt már olyan, hogy valakinél egy ember megjelent? Fizikai valójában meg minden...AKKOR, amikorra kiírták ŐK az időpontot, és te meg szervezd meg...


Vagy ez csak ilyen legenda? És majd egyszer felbukkanak, és te leszel leb@szva, ha épp nem vagy otthon?


márc. 12. 18:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk el szoktak jönni.
márc. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ott lesznek.
márc. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Eljönnek.
márc. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
6-ig írták, mára, és eddig nem volt senki.
márc. 12. 18:50
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

10 évig laktam társasházban és 1-2 alkalom volt amikor nem jöttek.

Én azt szoktam csinálni hogy lefotóztam az órát kinyomtattam és kitettem az ajtóra, aztán mentem a dolgomr.a

márc. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk mindig jöttek eddig.
márc. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk mindig jönnek.
márc. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nálunk is mindig jonnek.

De mi kirakjuk az ajtóra hogy Jóska Pista 1/1

Hidegviz oraszam melle állás

Melegviz oraszam mellé állás

Aláírás dátum, kiragasztom az ajtóra és viszlát.

márc. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7 éve lakunk itt, eddig egyszer jöttek. Mindig megadnak egy kb. 10 napos intervallumot, de nem jön senki, hiába várom, direkt nem csinálok programot. A vicc az, hogy a szomszéd vízóráját, ami a mi aknánkban van a mi óránk mellett, rendszeresen leolvassák, és akkor is minket hívnak, hogy engedjük be őket. mikor rákérdezek, hogy a miénket miért nem olvassa le, azt mondja az nem hozzá tartozik. Panaszt is tettem már írásban a vízműveknek, óriási lerázós kamuválaszt kaptam, miszerint rendben megtörtént mindig a leolvasás. Csak éppen én nem tudok róla, mert hiába ültem itthon minden évben, soha nem jött senki! Pont most hónap végén lesz aktuális az idei leolvasás, úgyhogy megint várom a leolvasót majd.
márc. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ez azért elég hihetetlen sztori 9-es :D
márc. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!